Kibicowska zapowiedź meczu z Wisłą Kraków. Zabrzańska machina!

Slazier  -  29 lipca 2017 13:56
0
8342

Górnik swoje kolejne spotkanie przy Roosevelta rozegra przeciwko drużynie Wisły Kraków. Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godz. 20:30.

Bilety na ten mecz rozchodzą się bardzo szybko, a w klubowych kasach pozostały już ostatnie wejściówki. W sobotni wieczór mecz Górnika po raz drugi w tym sezonie zobaczy komplet publiczności. Jest to kolejne spotkanie, na które nie trzeba zbyt wielkiej mobilizacji. Przyjeżdża do nas Wisła, a wszyscy doskonale wiemy, co to oznacza.

Po raz kolejny mamy okazję stworzyć fantastyczną atmosferę, która poniesie naszych piłkarzy do zwycięstwa. Pokażmy kibicom przyjezdnym jak bawi się Torcida, i zgotujmy im „sympatyczne” przywitanie! Sprawmy by zapamiętali ten wieczór na długo.

Wisła po zerwaniu zgody z Lechią i Śląskiem, przybiła układ najpierw z Ruchem, a później z Widzewem oraz Elaną, w wyniku czego powstała słynna już koalicja WRWE. Te wydarzenia na pewno nie przysporzyły im większego grona przyjaciół wśród pozostałej części kibicowskiej Polski. Oprócz wspomnianych drużyn Wisła ma zgodę z Polonią Przemyśl oraz Lazio Rzym. Zobaczymy, czy na sektorze gości pojawią się fani zaprzyjaźnionych z nimi klubów. Mamy na myśli oczywiście Widzew, Elanę i przede wszystkim Ruch.

Wiślacy wybierają się do Zabrza transportem kołowym, a koszt wyprawy wynosi 80 zł (bilet + autokar). Kibice z Krakowa pierwotnie dostali ok. 1100 biletów, jednak wystąpili o dodatkową pulę (200 wejściówek) i również one znalazły swoich nabywców. Tego wieczoru sektor gości będzie bardzo szczelnie wypełniony z pewnością wpłynie to na atrakcyjność widowiska.

Wszyscy na Roosevelta!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevetla81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments