Kibicowska zapowiedź meczu z Wisłą. Inwazja Torcidy na Kraków!

Slazier  -  25 sierpnia 2018 09:27
0
4764

Przed nami wyjazdowe spotkanie Górnika. Wybieramy się do Krakowa, by tam zmierzyć się z drużyną Wisły. Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godz. 20:30.

Po raz kolejny ogłosiliśmy inwazję na mecz z Wisłą, i do Krakowa udamy się w bardzo dobrej liczbie. Do stolicy małopolski wybieramy się autokarami i samochodami, a koszt wyjazdu odpowiednio wynosi 70 i 40 zł. Zbiórka pod stadionem została wyznaczona na godz. 16:30. Wszystkich prosimy o punktualność, a osoby udające się na mecz własnymi autami muszą mieć je zatankowane, a także przygotowane pieniądze na bramki.
Mobilizację na to spotkanie rozpoczęliśmy jakiś czas temu. Udało nam się otrzymać pulę 2 tys. biletów. Pierwotnie zapisy miały trwać do czwartku, i do tego dnia zapisało się ok. 1200 osób. Zdecydowaliśmy się na ich wydłużenie o jeden dzień, i sami jesteśmy ciekawi w jakiej liczbie zameldujemy się w Krakowie. Nikomu nie trzeba przypominać z kim gramy, i że tego dnia nasz doping musi stać na najwyższym poziomie!

Wisła po zerwaniu zgody z Lechią i Śląskiem, przybiła układ najpierw z Ruchem, a później z Widzewem oraz Elaną, w wyniku czego powstała słynna już koalicja WRWE. Te wydarzenia na pewno nie przysporzyły im większego grona przyjaciół wśród pozostałej części kibicowskiej Polski. Oprócz wspomnianych drużyn Wisła ma dobre stosunki z Polonią Przemyśl oraz Lazio Rzym.

Wisła również mobilizuje się na to spotkanie, i możemy być pewni, że licznie stawią się przy Reymonta. Chcą wypełnić swój młyn, a każda z osób w nim zasiadająca musi być ubrana na czerwono. Na pewno na ich sektorach nie zabraknie delegacji zgód, co jedynie podkręci atmosferę na trybunach.

Przypominamy o trwającej sprzedaży biletów na mecz z Pogonią Szczecin, który rozegramy w piątek 31.08 o godz. 18.00.

Jadymy durch!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments