Kibicowska zapowiedź meczu z Lechem Poznań. Wszyscy na mecz!

Slazier  -  5 października 2018 10:49
0
4919

Przed nami kolejne spotkanie Górnika przy Roosevelta. Do Zabrza przyjeżdża drużyna Lecha Poznań, a początek piątkowego spotkania zaplanowano na godz. 20:30.

Sprzedaż wejściówek w naszych szeregach ponownie nie idzie najlepiej. Na ten moment swoich nabywców znalazło niecałe 10 tys. biletów. Klub szuka rozwiązania takiej sytuacji, i organizuje akcje marketingowe mające przyciągnąć na Roosevelta jak największą liczbę sympatyków „Trójkolorowych”. Będzie to kolejny mecz, gdy każdy fan Górnika, który przyprowadzi nową osobę na stadion otrzyma specjalny kubek. W ramach akcji „Klub kibiców śląskich miast” mecz z Lechem będzie wyjątkowy dla mieszkańców Toszka. Mamy jednak świadomość, że największy wpływ na frekwencję ma forma sportowa drużyny. Liczymy, że wreszcie odniesiemy upragnione zwycięstwo, które będzie momentem zwrotnym w obecnych rozgrywkach.

Klub zaprosił na to spotkanie wielu byłych, znakomitych graczy Górnika, ponieważ kolejne nazwiska pojawią się w „Galerii Sław”, o czym pisaliśmy w tym miejscu. 

Warto zaznaczyć, że podczas tego spotkania zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na renowację grobów legend Górnika – więcej tutaj. 

Szczegółowy harmonogram sprzedaży biletów tutaj.

Fani Lecha mają dobre stosunki z Arką, Cracovią, KSZO Ostrowiec, a także ŁKS-em Łódź. Ich odwiecznym rywalem jest Legia, a mecze ze stołeczną drużyną gromadzą komplet widzów. Kibice Kolejorza niewątpliwie należą do kibicowskiej czołówki w naszym kraju.

Kibice Lecha organizują wycieczkę do zabytkowej kopalni węgla kamiennego Guido w Zabrzu. Na Śląsk wybierają się transportem kołowym. Cena biletu 30zł, w opcji z autokarem 100 zł. W mediach społecznościowych można zaleźć informację, że wszystkie wejściówki do muzeum jakie zamówili, znalazły swoich właścicieli. Jesteśmy zatem ciekawi w jakiej liczbie zawitają i z jakiej strony się zaprezentują.

Jest mecz, jest święto!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments