Kibicowska zapowiedź meczu z Chrobrym Głogów. Pierwsze spotkanie z protestem w tle

Slazier  -  1 października 2016 23:10
0
941

kibice_bytovia_1617

Kolejnym przeciwnikiem Górnika będzie drużyna Chrobrego Głogów. Warto podkreślić, że początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godz. 12.45, co jest normą w I lidze, a rzadko spotykane w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Kibice Chrobrego mają zgodę ze Stilonem Gorzów Wielkopolski, a także układ z Unią Leszno. Fani z Głogowa potrafią się zmobilizować na mecze derbowe, czy to u siebie, czy na wyjeździe. Chrobry nie lubi się z Zagłębiem Lubin, Miedzią Legnica, Falubazem i Śląskiem Wrocław. Warto zaznaczyć, że najlepszy wyjazd fani z Głogowa zaliczyli w 2014 roku, kiedy to wybrali się do Lubina w 1100 głów.

Chrobry organizuje wyjazd do Zabrza, a koszt wyprawy wynosi 60 zł. Zapisy prowadzili już podczas ostatniego meczu swojej drużyny z Sandecją. Można się spodziewać, że zjawią się w dobrej liczbie, gdyż chcą pobić swój najlepszy wyniki z tego sezonu (ponad 60 os. w Olsztynie).

Bilety na ten mecz standardowo można nabywać w niebieskiej kasie Stadionu (w dniu meczu już od 8). Pozostałe kasy: czerwona, biała i kasa nr 5 zostaną otwarte godzinę później. Bilety można nabywać też przez internet za pośrednictwem strony www.bilety.arenazabrze.pl,

Mecz z Chrobrym będzie pierwszym spotkaniem domowym Górnika od momentu rozpoczęcia oficjalnego protestu. W związku z tym nie należy spodziewać się dopingu ani wywieszonych flag. Piłkarze nie mogą liczyć na wsparcie trybun, ani na oszałamiającą frekwencję. Możemy jedynie liczyć, iż nasz protest przyniesie zamierzony efekt w postaci znaczącego polepszenia sytuacji naszego ukochanego klubu.

Przed meczem z Chrobrym odbędzie się wielka zbiórka na rzecz schronisk dla bezdomnych zwierząt w Zabrzu i Rudzie Śląskiej. Więcej w tym miejscu. Startujemy już od 11:30!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments