Kibicowska zapowiedź meczu w Niecieczy

Slazier  -  9 września 2017 18:00
0
4143

Górnik swoje kolejne wyjazdowe spotkanie rozegra w Niecieczy, a jego przeciwnikiem będzie drużyna Termaliki Bruk-Bet. Początek niedzielnego meczu zaplanowano na godz. 15:30.

Pierwotnie otrzymaliśmy niecałe 400 biletów na to spotkanie. Została podjęta decyzja, że na ten mecz udadzą się jedynie sympatycy Górnika, którzy zaliczyli już jakiś wyjazd w tym sezonie. Jednak od czwartku wejściówki trafiły do ogólnej sprzedaży. Do Niecieczy wybieramy się transportem kołowym, a koszt wyprawy wynosi 80 zł (bilet + przejazd). Zbiórka pod stadionem została wyznaczona na godz. 9:30 – prosimy o punktualność.

Ostatnia wizyta w Niecieczy wszystkim nam kojarzy się jednoznacznie – spadek Górnika. Liczymy, że tym razem wrócimy do Zabrza z kompletem punktów. Apelujemy do wszystkich udających się na mecz, by z całych sił wspierali naszą drużynę. Wierzymy, że piłkarze po raz kolejny w tym sezonie zagrają bardzo dobre spotkanie, i sprawią nam radość wygrywając z Termalicą.

Nieciecza jest niewielką miejscowością w województwie małopolskim. Kibice Termalici przyzwyczaili nas, że starają się prowadzić doping na meczach domowych, a także regularnie jeżdżą na wyjazdy, za co na pewno należy im się szacunek. Ogólnie rzecz ujmując nadal pozostają najbardziej egzotyczną drużyną w całej ekstraklasowej stawce. Jedno jest pewne – marka Górnika na pewno przyciągnie na ten mecz dużą liczbę fanów miejscowej drużyny.

Już teraz przypominamy o kolejnych spotkaniach Górnika. W tym miejscu warto zaznaczyć, że bilety na mecz ze Śląskiem Wrocław rozchodzą się jak świeże bułeczki, i na ten moment sprzedano już ponad 10 tys. wejściówek. Nie zwlekajcie na ostatni moment!

Do zobaczenia w Niecieczy!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments