Kibicowska zapowiedź kolejki: Zapowiada się kilka konkretnych wyjazdów!

g.rajda  -  20 marca 2015 13:35
0
1256

kibice_lechia_gornik_1314

Po stosunkowo nudnym zeszłym tygodniu w tym czeka nas sporo emocji. Najciekawiej zapowiada się spotkanie pomiędzy Lechem, a Legią na którym zjawi się komplet widzów, a także Derby Krakowa, które rozegrane zostaną w sobotę. Dla kibiców Górnika wydarzeniem kolejki jest zdecydowanie wyjazd do Gdańska, ciekawie zapowiada się także wyjazd Korony do Gliwic. Po tej kolejce powinniśmy odnotować konkretne liczby na sektorach gości, o szczegółach przeczytacie poniżej, zapraszamy!

Pogoń Szczecin – GKS Bełchatów
piątek, 20 marca, godz. 18:00

Bełchatowianie na piątkowy mecz w Szczecinie udadzą się własnymi samochodami, wejściówki sprzedawane były w cenie 20 złotych. Nie powinniśmy spodziewać się dobrej liczby kibiców GKS-u, dzień meczu, odległość i brak zorganizowanego transportu zdecydowanie nie działają na plus jeśli chodzi o liczbę kibiców w sektorze gości.

Górnik Łęczna – Śląsk Wrocław
piątek, 20 marca, godz. 20:30

Do Łęcznej kibice Śląska udadzą się samochodami, wejściówki były sprzedawane w cenie 30 złotych. Większość biletów nie było dostępnych w otwartej sprzedaży, zostały one rozdysponowane wśród stałych wyjazdowiczów, a tylko kilka z nich trafiło do otwartej sprzedaży, jednak skończyły się one bardzo szybko. Na sektorze gości zobaczymy wiec kolejny komplet, co bardzo cieszy.

Ruch Chorzów – Zawisza Bydgoszcz
sobota, 21 marca, godz. 15:30

Z wiadomych przyczyn do Chorzowa nie zawitają kibice bydgoskiego Zawiszy. Drużyny Ruchu i Zawiszy graja ostatnio bardzo dobrze, a to powinno przyciągnąć spora ilość widzów, szczególnie, że mecz ten jest spotkaniem pomiędzy przedostatnią, a ostatnią drużyną Ekstraklasy, może być więc kluczowy w walce o utrzymanie.

Wisła Kraków – Cracovia Kraków
sobota, 21 marca, godz, 18:00

W sobotę kolejna „Święta Wojna”! Tym razem odbędzie się na stadionie Wisły, co ważne z obecnością obu ekip krakowskich klubów. Kibice Cracovii z pewnością wykupią wszystkie bilety na sektor gości. Wejściówki sprzedawane były w cenie 50 złotych, na co składał się bilet i okolicznościowy gadżet, a 5 zł przeznaczone będzie na organizację Dnia Dziecka. Kibice Cracovii zbiórkę przed meczem zaplanowali na godzinę 14:00, zachęcają także do przybycia na piątkowy przed derbowy trening swoich piłkarzy.

Wśród gospodarzy także panuje spora mobilizacja, brak już biletów na trybunę „C” (młyn „Wiślaków”), kończą się także bilety na sektory B i D, czyli narożniki będące przedłużeniem młyna. Powinniśmy zobaczyć ciekawe widowisko na trybunach, kibice Wisły, którzy namawiają by na mecz przyjść w czerwonych koszulkach powinni zaprezentować oprawę! Emocji nie będzie brakowało, o wszystkim przeczytacie w naszym podsumowaniu tego weekendu, już teraz zapraszamy!

Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze
sobota, 21 marca, godz, 20:30

Torcida do Gdańska uda się pociągiem specjalnym, cena wyjazdu wynosiła 110 złotych, zapisy prowadzone były do środy włącznie. Kto nie jedzie ma czego żałować! Wyjazd zaplanowany jest na około 9:30, zbiórka 9:00 na Dworcu PKP w Zabrzu.

Klub z Gdańska przygotował promocję: Jeśli drużyna gdańskiej Lechii nie zdobędzie w meczu z Górnikiem 3 punktów wszystkim kibicom, którzy zjawią się na meczu zostaną zwrócone pieniądze za bilety.

kibice_piast_gornik_1415

Piast Gliwice – Korona Kielce
niedziela, 22 marca, godz. 15:30

Kibice Korony tak mobilizują się na to spotkanie:
„1000 Koroniarzy w GLIWICACH!!! …trudno uwierzyć? No to ten kto wątpi to się zdziwi! Kolejny cel tej rundy Bracia – zamawiamy maksa i szczelnie wypełniamy całą trybunę za bramką w Gliwicach!!! Na tą chwilę podstawowe informacje już teraz: Wyjazd jest 22 marca (w niedzielę) mecz o godzinie 15:30, Przewidywany koszt wyjazdu to około 45 zł razem z biletem! Wyjazd 10:00, powrót 22:00. Żeby dodać smaku-zaszyfruje- będzie niespodzianka!” Dodatkowo Koroniarze poinformowali, że w Gliwicach zaprezentowana zostanie oprawa: każdy fan club i osiedle przed meczem miał za zadanie przygotowanie flagi na kiju w wymiarze 2×2 metry. W niedzielę w Gliwicach może być więc ciekawie.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok
niedziela, 22 marca, godz. 15:30

W Bielsku-Białej budowa zbliża się ku końcowi, kibicom „Jagi” nie będzie jeszcze dane zobaczyć tego meczu, jednak niedługo powinniśmy zobaczyć pełny sektor gości w tym mieście, oby. Aktualnie kibice Podbeskidzia mają do dyspozycji prawie 7 tysięcy miejsc siedzących, podczas ostatniego meczu nie zobaczyliśmy kompletu, tym razem do Bielska-Białej przyjeżdża jedna z czołowych drużyn Ekstraklasy, „Górale” także są w dobrej dyspozycji, zadziała to zdecydowanie na plus dla liczby widzów.

Lech Poznań – Legia Warszawa
niedziela, 22 marca, godz. 18:00

Na tydzień przed planowanym spotkanie jedno było pewne: w niedzielę na stadionie Lecha zasiądzie komplet widzów, bowiem wszystkie bilety zostały wyprzedane! Szybko rozeszły się także wejściówki wśród kibiców gości, którzy do Poznania zjawią się w komplecie. Zapowiada się prawdziwe, kibicowskie święto na trybunach, kibice „Kolejorza” już wcześniej zapowiadali zaprezentowanie oprawy. Warto także dodać, że w środę Lech świętował swoje 93-lecie, może więc pojawi się okolicznościowa oprawa? Na pewno będzie ciekawie, szczegółowy raport z tego spotkania przeczytacie w kibicowskim podsumowaniu kolejki na które już teraz zapraszamy!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: TORCIDA.eu

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments