Kibicowska zapowiedź kolejki. Wszystkie oczy zwrócone starcie „Żylety” z „Kolejorzem”

g.rajda  -  28 marca 2014 06:41
0
951

kibice2_legia_jagiellonia_1314
W ten weekend w końcu zobaczymy kibiców w „klatkach” gości na większej ilości stadionów. Standardowo nie będzie ich przy Roosevelta, bo takowej „klatki” nie posiadamy. Śląsk solidaryzuje się z Zawiszą i do Bydgoszczy nie jedzie, a Wisła jest w konflikcie z klubem i na mecze nie chodzi. Najciekawiej jednak zapowiada się pojedynek Legii z Lechem, który na trybuny przyciągnie tłumy fanatyków. Miło na pewno nie będzie, bo sympatycy obu klubów nie pałają do siebie sympatią. Zapraszamy na kibicowską zapowiedź 27. kolejki.

Ruch Chorzów – Podbeskidzie Bielsko-Biała
piątek, 28 marca godz. 18:00

Mimo iż Stowarzyszenie kibiców Podbeskidzia zawiesiło swoją działalność, to klub postanowił zorganizować wyjazd do Chorzowa. Koszt „wyprawy” to 45 złotych, więc możemy się spodziewać frekwencji podobnej do tej w Gliwicach.

Korona Kielce – Pogoń Szczecin
piątek, 28 marca godz. 20:30

Kibice Pogoni do Kielc wybierają się autokarami, a ich liczba nie jest znana, jednak nie będzie to więcej niż 777 osób (maksymalna pojemność sektora gości). Zarząd Korony na ten mecz ponownie zorganizował akcję „Napój gratis do biletu”.

Legia Warszawa – Lech Poznań
sobota, 29 marca godz. 15:30

Po awanturze podczas meczu Legia – Jagiellonia sektor gości był zamknięty, a ten mecz będzie pierwszym od tamtego czasu, gdy ujrzymy kibiców gości. Fani „Kolejorza” do Warszawy wybiorą się  pociągiem specjalnym w liczbie 1 500 głów (wszystkie bilety wyprzedane). Wyjazd mają zaplanowany na godzinę 8.00, a każdy kto jedzie otrzyma okazjonalny gadżet.
Dla kibiców Legii jest to zdecydowanie mecz sezonu. Do tej pory na Łazienkowską bilety wykupiło ponad 26 tysięcy osób, co już daje rekord frekwencji dla Legii w tym sezonie. Pewnie będzie komplet i kibicowskie święto na trybunach.

Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
sobota, 29 marca godz. 20:30

Wejściówki na mecz kibice Piasta mogli kupić w cenie 25 złotych. Do Gdańska udadzą się pociągiem jednakże bilety na pociąg każdy z wyjazdowiczów musiał kupić sobie sam. Zbiórkę zaplanowaną mają na godzinę 7.00 na Dworcu PKP.

Zawisza Bydgoszcz – Śląsk Wrocław
niedziela, 30 marca godz. 15:30

Oficjalne stanowisko Kibiców Śląska:

Odpuszczamy wyjazd !
Po sobotnich rozmowach z kibicami Wisły Kraków i Zawiszy Bydgoszcz, którzy mają swoje problemy i nie mogą chodzić na mecze swoich drużyn, w geście solidarności, na meczu z Górnikiem została podjęta decyzja, że odwołujemy wyjazd do Bydgoszczy.

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
niedziela, 30 marca godz. 18:00

Rzecz jasna u nas brak sektora gości, wyniki drużyny na pewno nie są sprzyjające dla frekwencji, Torcida jest jednak z piłkarzami na dobre i złe, o doping nie ma się co obawiać. Podczas ostatniego meczu z Pogonią, dzięki naszej uprzejmości na trybunach pojawili się kibice ze Szczecina – w myśl hasła „Piłka nożna dla kibiców”. Nie można wykluczyć też obecności delegacji fanów „Jagi”.

Zagłębie Lubin – Wisła Kraków
poniedziałek, 31 marca godz. 18:00

Klub zdecydował, że nie będzie zainteresowania spotkaniem i biletów na mecz nie zamówił. Zresztą protestujący kibice Stowarzyszenia i tak na wyjazd by nie pojechali. Liczyć można by tylko na „kibiców-pikników” lub tych podstawianych przez klub, ale czy to ma coś wspólnego z pasją, oddaniem i kibicowaniem?

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Legionisci.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments