Kibicowska zapowiedź kolejki: Wszyscy do Poznania! Szykuje się kilka ciekawych wyjazdów

g.rajda  -  28 listopada 2014 07:58
0
959

bilety_wyjazdy2014
Kolejny weekend przyniesie nam kilka ciekawych wyjazdów. Wszystkie zapowiadają się ciekawie, każda ekipa wyjazdowa w tej kolejce powinna pokazać się w dobrej liczbie w sektorach gości. Oczywiście dla nas najważniejszy jest wyjazd Torcidy do Poznania, przypominamy, że mecz rozgrywany jest w niedzielę (a nie w sobotę tak jak widnieje to na biletach).

Górnik Łęczna – Ruch Chorzów
piątek, 28 listopada, godz. 18:00

Fani chorzowskiego zespołu otrzymali zakaz wyjazdowy na jedno spotkanie, które przypada akurat na spotkania w Łęcznej. Przypomnijmy, że przy Łazienkowskiej kilkakrotnie rzucili petardami w kierunku sektorów zajmowanych przez kibiców gospodarzy. Gospodarze nie powinni pojawić się na trybunach w więcej niż 3 tysiące osób, na pewno dobrej frekwencji nie sprzyjają pogoda i dzień rozgrywania spotkania.

Piast Gliwice – Wisła Kraków
piątek, 28 listopada, godz. 20:30

Wiślacy do Gliwic udadzą się transportem kołowym, cena wyjazdu to 65 złotych, 35 zł zapłacą natomiast Ci, którzy zdecydują się jechać na własną rękę. Spodziewamy się kompletu w sektorze gości, bowiem ekipa Wisły zazwyczaj dobrze jeździ, a do Gliwic z Krakowa daleko nie ma.

Jagiellonia Białystok – Zawisza Bydgoszcz
sobota, 29 listopada, godz. 15:30

Z wiadomych przyczyn kibice Zawiszy nie jada do Białegostoku, gdzie niedawno został otwarty nowy sektor dla gości. Szkoda, ale wiadomo, że zasady sś zasadami, a priorytetem dla kibiców z Bydgoszczy jest obalenie rządów Osucha – Pinokia.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lechia Gdańsk
sobota, 29 listopada, godz. 15:30

Gdańszczanie nie będą mogli oficjalnie pojawić się w Bielsku-Białej, gdzie nadal trwa budowa nowego obiektu. Otwarcie wciąż się odwleka, ale widać, że dokończenie jest już blisko. Gospodarze powinni standardowo wypełnić stadion w 100% i wystawić około 300-500 osobowy młyn.

Korona Kielce – GKS Bełchatów
sobota, 29 listopada, godz, 18:00

Dla kibiców z Bełchatowa jest to najważniejszy wyjazd sezonu na który mobilizują się od dłuższego czasu. Do Kielc nie maja daleko, więc spodziewać się można kompletu w sektorze gości. Nie wyprzedzajmy jednak faktów, wielu chciało przeprowadzić „inwazję” na różne stadiony, a nie zawsze wychodziło to z oczekiwanym efektem.

plakat_korona_gks

Lech Poznań – Górnik Zabrze
niedziela, 30 listopada, godz. 15:30

Każdy szanujący się wyjazdowicz powinien udać się w niedzielę do Poznania! Pogoda nie sprzyja, wiele osób zostanie z tego powodu w domach przed telewizorem, ale ci najwytrwalsi pojadą i pokażą siłę zabrzańskiej Torcidy! Gwarantujemy, że wyjazd rozgrzewa nawet największego przeciwnika zimna.

Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin
niedziela, 30 listopada, godz. 15:30

Do Wrocławia kibice Pogonii udadzą się pociągiem specjalnym, a całość wyjazdu kosztowała ich 100/120 złotych w zależności od terminu zapisania się. Na wyjazdy do lepszych rywali szczecinianie zawsze jeżdżą w pokaźnych liczbach, więc i tym razem w sektorze gości powinno być tłoczno.

Legia Warszawa – Cracovia
niedziela, 1 grudnia, godz. 18:00

Ze względu na podróże po Europie legionistów mecz rozegrany zostanie w poniedziałek. Kibice z Krakowa wybierają się do Stolicy, koszt wyjazdu to 100zł (cena obejmuje przejazd autokarem oraz bilet na mecz). Kompletu oraz tłumów raczej nie będzie bowiem Cracovia w ostatnim czasie przeważa lekki kryzys wyjazdowy. Nie mniej jednak chcielibyśmy się mylić i zobaczyć ładnie wypełniony sektor gości w poniedziałek. Czas pokaże…

Źródło: Roosevelta81.pl
Fot.: Roosevelta81.pl/belchatowianie.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments