Kibicowska zapowiedź kolejki: Wisła jedzie do Warszawy, w piątek derby Pomorza!

g.rajda  -  13 marca 2015 07:46
0
1143

kibice2_Górnik_Śląsk1415
Najbliższy weekend zapowiada się niezwykle ciekawie jeśli chodzi o wyjazdy, bo w trasę wyruszy 6 ekip, z czego najliczniej powinni stawić się kibice Wisły w Warszawie. Emocji nie powinno zabraknąć także podczas piątkowych derbów Pomorza, które rozegrane zostaną w Szczecinie. Komplet na sektorze gości w Bełchatowie zapowiedzieli natomiast fani Ruchu. O tych i o innych spotkaniach przeczytacie w kibicowskiej zapowiedzi kolejki. Zapraszamy!

Cracovia – Piast Gliwice
piątek, 13 marca, godz. 18:00

Do Krakowa kibice Piasta pojadą autokarami, koszt wyjazdu wynosił 60 złotych. Zbiórkę zaplanowaną mają na godzinę 14:30 na dworcu PKP. Kibice Cracovii myślami są już przy następnym tygodniu i starciu z Wisłą, tłumów raczej nie powinno być.

Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
piątek, 13 marca, godz. 20:30

Na Derby Pomorza kibice Lechii udadzą się transportem kołowym, cena wyjazdu wraz z biletem wynosiła 70 zł. Cena biletu na mecz dla osób jadących własnym transportem wynosiła natomiast 20 zł, zagadką jest czy pomimo piątkowego terminu rozgrywania spotkania uda im się w 100% wypełnić klatkę gości. Gospodarze powinni zmobilizować się i pojawić na stadionie w jakieś 10 000 osób, w poprzednim sezonie taka liczba była raczej codziennością.

Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała
sobota, 14 marca, godz. 15:30

Do Zabrza z wiadomych przyczyn oficjalnie nie zawitają kibice gości.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie by tego dnia przyjść na stadion i razem dopingować piłkarzy zabrzańskiego Górnika! To my jesteśmy siłą tego klubu i to dzięki nam piłkarze wygrywają. Kto jeszcze nie zakupił biletu może to zrobić w Galerii oraz na stadionie, także w dniu meczu. Wszyscy na stadion!

Jagiellonia Białystok – Górnik Łęczna
sobota, 14 marca, godz. 15:30

Do Białegostoku kibice Górnika Łęczna udadzą się autokarami, cena wyjazdu wynosiła odpowiednio: w poniedziałek i wtorek 80 zł, w środę 90 zł, w czwartek natomiast 100 zł.

Zawisza Bydgoszcz – Lech Poznań
sobota, 14 marca, godz, 18:00

Mecz bez historii kibicowskiej, Osuch pinokio!

Korona Kielce – Śląsk Wrocław
niedziela, 15 marca, godz. 15:30

Na wyjazd do Kielc kibice Śląska udadzą się samochodami i autokarami, a koszt wynosił odpowiednio 35 lub 70 złotych. Jako, iż spotkanie rozgrywane jest w niedzielę nie powinno być problemów z wykorzystaniem wszystkich biletów i tym samym kompletem na sektorze gości.

Legia Warszawa – Wisła Kraków
niedziela, 15 marca, godz. 18:00

Na 4 dni przed meczem zostało wykupionych ponad 22 tysięcy wejściówek, na „Żyletę” natomiast zostały wyprzedane wszystkie bilety. Kibice Wisły do Warszawy udadzą się pociągiem specjalnym, a trasę pokonają w około 3,5 h! Wejściówki z przejazdem były sprzedawane w cenie 110 złotych, nie ma informacji czy zostały wyprzedane wszystkie.

GKS Bełchatów – Ruch Chorzów
poniedziałek, 16 marca, godz. 18:00

„Niebiescy” do Bełchatowa udadzą się samochodami, wejściówki sprzedawane były w cenie 30 złotych. Goście otrzymali 384 wejściówek, wszystkie zostały rozdysponowane, więc w poniedziałek możemy liczyć na komplet w sektorze gości.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments