Kibicowska zapowiedź kolejki: mecz przyjaźni w Krakowie, kolejna mobilizacja Korony

dr.martens  -  27 lutego 2015 07:59
0
1187

kibice1_Górnik_Legia1415
Aż 6 z 8 ekip w ten weekend wyruszy na sektory gości. Kibice Śląska zostaną w domu z powodu budowy stadionu w Zabrzu, a kibice Piasta solidarnie do Bydgoszczy nie pojadą z wiadomych powodów. Ciekawie zapowiada się mecz przyjaźni w Krakowie, gdzie Cracovia zagra z Lechem. Co jeszcze czeka nas w najbliższy weekend przeczytacie poniżej. Zapraszamy!

Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk
piątek, 27 lutego, godz. 18:00

Gdańszczanie na ten wyjazd udadzą się autokarami oraz samochodami, cena wynosiła 80 zł, sam bilet kosztował zaś 20 zł. Kibice Lechii Gdańsk zamówili na piątkowy mecz 300 biletów, jednak chorzowski klub przyznał im 557 wejściówek.

Cracovia – Lech Poznań
piątek, 27 lutego, godz. 20:30

Kibice Lecha organizują wyjazd autokarowy na ten mecz przyjaźni. Koszt wyjazdu to 80 zł, 30 zł kosztowała sama wejściówka. Obie ekipy wspólnie zasiądą na sektorze „D” skąd wspólnie będą prowadzić doping dla obu ekip.

GKS Bełchatów – Wisła Kraków
sobota, 28 lutego, godz. 15:30

Kibice Wisły Kraków do Bełchatowa udadzą się samochodami, skwk nie organizuje zorganizowanego transportu, jednak wiadomo, że większość wejściówek w cenie 30 złotych była wykupiona. Gospodarze do tego spotkania podchodzą raczej bez większego ciśnienia, ok. 4 tysięcy widzów na tym spotkaniu powinno być w ich zasięgu.

Zawisza Bydgoszcz – Piast Gliwice
sobota, 28 lutego, godz. 15:30

Z wiadomych powodów kibice Piasta nie udadzą się do Bydgoszczy. Mecz bez historii kibicowskiej, Osuch pinokio!

Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław
sobota, 28 lutego, godz, 18:00

Wrocławianie oficjalnie do Zabrza przyjechać nie mogą, w dalszym ciągu stadion imienia Ernesta Pohla jest w przebudowie. Wszystkich kibiców Górnika zapraszamy do przyjścia w sobotnie popołudnie na stadion i wsparcie piłkarzy w walce o kolejne ligowe punkty! Nie zapomnijcie o młynówkach! Przypominamy także, że zarówno przed jak i po spotkaniu będzie możliwość wstąpienia w szeregi SOCIOS GÓRNIK.

Jagiellonia Białystok – Korona Kielce
niedziela, 1 marca, godz. 15:30

„Koroniarze” do Białegostoku udadzą się transportem kołowym, pakiet bilet+przejazd sprzedawany był w cenie 75 złotych. Na stronie kibiców z Kielc można przeczytać: „Jaki może być nasz kolejny cel? Być może powinno nim być pobicie Naszego wyjazdowego rekordu w Białymstoku? Z pewnością jest on w zasięgu naszych możliwości! Najwięcej Koroniarzy na sektorze gości na obiekcie Jagiellonii zameldowało się 710, a było to niespełna 8 lat temu! Na prawie 380 – kilometrowy wyjazd wybierzemy się w Międzynarodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych, 1 marca (niedziela).” Co z tego wyjdzie? Przekonamy się już w niedzielę!

Legia Warszawa – Podbeskidzie Bielsko-Biała
niedziela, 1 marca, godz. 18:00

Klub TS Podbeskidzie organizuje wyjazd dla kibiców autokarem na to spotkanie. Całkowity koszt wyjazdu
to 110 zł. (w tym przejazd 70 zł.). Kompletu chociażby na górnej trybunie nie ma co oczekiwać, ale może kibice „Górali” zmobilizują się i pojadą na wyjazd w jakieś 200 osób. 

Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna
poniedziałek, 2 marca, godz. 18:00

Kibice z Łęcznej z pewnością udadzą się do Szczecina, wiadomo nie od dziś, że maja w zwyczaju jeździć nawet w małych grupkach, a z racji tego, że mecz rozgrywany jest w poniedziałek, to tłumów spodziewać się nie należy.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments