Kibicowska zapowiedź kolejki. Inwazja przełożona, zakazy, remonty…

g.rajda  -  7 marca 2014 09:44
0
1338

983447

25 kolejka spotkań nie przyniesie Nam wielu emocji na trybunach. Tylko na 2 z 8 meczów które zostaną rozegrane oficjalnie wybiorą się kibice gości. W pozostałych przypadkach uniemożliwiają to remonty stadionów (Białystok, Łódź), zakazy wyjazdowe jak w przypadku kibiców Ruchu lub Legii czy decyzja o braku wyjazdu Lechii przez dziwne decyzje w Kielcach. W Krakowie nie będzie prowadzony zorganizowany doping, na trybunach zasiądzie tez mniej kibiców niż zwykle. Dlaczego? Zapraszamy do przeczytania kibicowskiej zapowiedzi 25 kolejki ekstraklasy.

Korona Kielce – Lechia Gdańsk
piątek, 7 marca 18:00

Mecz bez udziału kibiców gości, jako że kibice z województwa małopolskiego (zaprzyjaźnieni kibice Wisły) nie mają szans wejścia na sektor, dlatego też solidarnie nie wejdzie nikt. Ze strony gospodarzy można liczyć na dobry doping i średnie zapełnienie stadionu.

Zawisza Bydgoszcz – Górnik Zabrze
piątek, 7 marca 20:30

Początkowo Torcida planowała inwazję na Bydgoszcz, jednak wszyscy chętni muszą tym razem obejść się smakiem. W środę Stowarzyszenie Kibiców Górnika Zabrze wydało specjalne oświadczenie: Solidaryzując się z kibicami bydgoskiego Zawiszy a tym samym przyłączając się do ich protestu, kolejny raz udowadniamy, iż wśród kibicowskiej braci w Zabrzu, nie jest obce hasło “Piłka Nożna Dla Kibiców”. Nadmienić również trzeba, iż mimo zamówienia biletów w dniu 5 lutego, otrzymaliśmy je dopiero w dniu 03.03.2014 pod koniec dnia. Czy było to celowe posunięcie włodarzy klubu z Bydgoszczy? Na to pytanie każdy z nas może odpowiedzieć sobie sam. Informujemy również, iż wszystkie zapisane osoby, a było ich blisko 1600 osób, mogą przepisać się na mecz wyjazdowy ze Śląskiem Wrocław. Można negować decyzję Stowarzyszenia należy jednak pamiętać, że kibice są w takich sytuacjach jedną, wielką rodziną, która działając razem może wiele zdziałać. Liczymy, że kibicom Zawiszy szybko uda się wygrać wojnę z klubowymi władzami oraz mamy nadzieję, że do Bydgoszczy udamy się już w następnym sezonie.

Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin
sobota, 8 marca 15:30

W Białymstoku z powodu remontu stadionu zamknięty sektor gości, jednak gospodarze zazwyczaj wpuszczają przyjezdnych na swoje sektory. Frekwencja na ostatnich meczach Jagiellonii nie była powalająca, tym razem nie zapowiada się na znacząca poprawę. Dodatkowo wydarzenia z ostatniego meczu wyjazdowego na pewno pozytywnie na to nie wpłyną.

Wisła Kraków – Ruch Chorzów
sobota, 8 marca 18:30

Mecz odbędzie się bez kibiców gości, Ruch dostał zakaz wyjazdowy na ten mecz z powodu odpalenia dużej ilości pirotechniki podczas wizyty we Wrocławiu. Z powodu zamknięcia sektora C, nie będzie prowadzony zorganizowany doping na tym spotkaniu. Kibice Wisły spotkanie oglądać będą we własnym gronie w ogródku Restauracji u Wiślaków. Ogródek został powiększony, a podczas meczu obowiązywać będzie specjalne menu.

Pogoń Szczecin – Cracovia Kraków
niedziela, 9 marca 13:00

Do Szczecina kibice „Pasów” wybiorą się na własną rękę, transport zorganizowany nie jest planowany, sprzedawane były jedynie bilety w cenie 20 zł. W Szczecinie frekwencje na ostatnich meczach zaskakują więc i tym razem możemy liczyć na pokaźny młyn z dopingiem na wysokim poziomie.

Piast Gliwice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
niedziela, 9 marca 15:30

Kibiców Podbeskidzia czeka niedaleki wyjazd do Gliwic. Oba miasta dzieli zaledwie 80 kilometrów, więc ze strony przyjezdnych możemy oczekiwać lepszych liczb wyjazdowych aniżeli w przypadku innych wyjazdów, które nie oszukujmy się powalające nie są. W Gliwicach tradycyjne nie należy. Zapowiedź kibiców Podbeskidzia: [youtube id=”0U3oWnNx4M8″]

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
niedziela, 9 marca 18:00

Legioniści po ostatnich wybrykach podczas meczu z Jagiellonią otrzymali zakaz wyjazdowy na ten mecz. Szkoda, bo mogliśmy liczyć na bardzo liczny wyjazd fanatyków ze stolicy. Zazwyczaj, gdy Legia przyjeżdża do Wrocławia, w szeregach gospodarzy następuje zwiększona mobilizacja i wzrost liczby widzów na trybunach. Czy tym razem będzie tak samo? Okaże się już w niedzielę.

Widzew Łódź – Lech Poznań
poniedziałek, 10 marca 18:00

Coraz gorzej grająca drużyna Widzewa na pewno nie przyciągnie tłumów na trybuny stadionu przy ulicy Piłsudskiego. Czynnikiem działającym na plus może być atrakcyjność rywala, Lech bowiem zawsze był tak postrzegany. Fani „Kolejorza” nie wybiorą się do Łodzi z powodu zamkniętego sektora gości (remont). Jest to kolejny mecz w tej kolejce gdzie na trybunach „walka” będzie jednostronna.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Piotr Guzik/Fotorzepa

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments