Kibicowska zapowiedź kolejki: Fani Lecha ponownie opanują stolicę, wszyscy do Krakowa!

g.rajda  -  8 maja 2015 11:35
0
1084

kibice_wisla_gornik_1415
W ten weekend ponownie najciekawiej zapowiada się spotkanie w Warszawie, gdzie Legia drugi raz na przestrzeni 7 dni podejmie Lecha Poznań. W poprzedni weekend do stolicy przyjechało ponad 10 tysięcy fanatyków „Kolejorza”, tym razem mają oni jednak mniejsze pole do popisu, jednak pomimo tego ranga spotkania nie spada. Ekipy Ruchu i Śląska mają zakazy, nieźle powinna zaprezentować się Lechia na Derbach Pomorza i Górnik w Krakowie. O szczegółach przeczytacie poniżej, zapraszamy!

Korona Kielce – Ruch Chorzów
piątek, 8 maja, godz. 18:00

Na to spotkanie nie dane będzie wyruszyć kibicom Ruchu Chorzów, nad którymi ciąży zakaz wyjazdowy odwieszony przez Komisję Ligi po ostatnim spotkaniu Ruchu z Legią. Koroniarze w ostatnim czasie dobrze działają i pokazują się w dobrych liczbach zarówno u siebie jak i na wyjazdach, okaże się czy była to chwilowa zwyżka formy czy utrzymają ją do końca sezonu począwszy od tego spotkania.

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław
piątek, 8 maja, godz. 20:30

Kibice Śląska Wrocław zostali ukarani przez Komisję Ligi zakazem wyjazdowym na 3 spotkania w związku z odpalonymi racami w Poznaniu, nie będzie więc im dane udać się do Białegostoku. Na forum „Jagi” można przeczytać: „Stało się i nie ma co tu ukrywać gramy o Mistrza Polski.W piątek o godzinie 20:30 widzimy się na stadionie! ULTRA MUSI BYĆ PEŁNA I ŻÓŁTO-CZERWONA.

Legia Warszawa – Lech Poznań
sobota, 9 maja, godz. 15:30

Lech do Warszawy pojedzie pociągiem specjalnym. Cena wyjazdu wynosiła tylko 90 złotych, a do obniżki ceny wyjazdu przyczynili się piłkarze Lecha, którzy dołożyli się finansowo do przejazdu kibiców w zamian za doping i wsparcie podczas Finału Pucharu Polski. Warto wspomnieć, że sam bilet na to spotkanie kosztował aż 54 złote co nawet jak na Warszawę jest ceną wysoką.
Liczba sprzedanych wejściówek wśród „Legionistów” wynosi 18 500 (stan na 7.05).

Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
sobota, 9 maja, godz, 18:00

Na to spotkanie gdańszczanie udadzą się samochodami i autokarami, koszt wyjazdu wynosił odpowiednio 20 i 70 złotych. Po bardzo dobrej wizycie w rundzie zasadniczej i tym razem liczymy na pokazanie się gości z dobrej strony.

Wisła Kraków – Górnik Zabrze
sobota, 9 maja, godz. 20:30

Do Krakowa Torcida uda się autokarami i samochodami. Koszt wyjazdu wynosił odpowiednio 45 i 75 złotych. Na samym meczu kibice uczczą pamięć tragicznie zmarłego Dawida z Knurowa, który został zastrzelony przez policję podczas meczu Concordia Knurów – Ruch Radzionków. Każdy z wyjazdowiczów proszony jest o założenie czarnej koszulki. Podczas ostatniej wizyty w Krakowie, przed miesiącem, Torcida pokazała się z bardo dobrej strony zapełniając sektor gości nie mal w całości. Tym razem tak wielkiej mobilizacji nie ma, ale wysoki wynik jak zawsze zostanie utrzymany.

IMG_4380.JPG

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zawisza Bydgoszcz
niedziela, 10 maja, godz. 15:30

Mecz odbędzie się bez kibiców gości. Gospodarze powinni standardowo uformować kilkuset osobowy młyn.

Cracovia – GKS Bełchatów
niedziela, 10 maja, godz. 18:00

Do Krakowa Bełchatowianie udadzą się samochodami. Koszt biletu wynosił 30 złotych. Z racji, iż nie był organizowany zorganizowany transport to w sektorze gości tłumów spodziewać się nie powinniśmy. Tym bardziej, że w rundzie zasadniczej kibice GKS-u zbytnio nie szaleli.

Piast Gliwice – Górnik Łęczna
poniedziałek , 11 maja, godz. 18:00

W zależności od frekwencji na tym meczu kibice Piasta będą mogli liczyć na zniżki cen biletów w kolejnych meczach rundy, tylko od nich zależy wysokość procentowa tej zniżki.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments