Kibicowska zapowiedź kolejki: „Chicken run”!

g.rajda  -  6 marca 2015 10:18
0
1285

kibice_piast_gornik_1314

W ten weekend skupiamy się przede wszystkim na spotkaniu derbowym Górnika z Piastem, które rozegrane zostanie w Gliwicach. Będzie to zdecydowanie najciekawszy kibicowsko mecz tej kolejki, reszta pojedynków nie powinna niczym zaskoczyć, chociaż 5 ekip jedzie na wyjazdy. O szczegółach tego co czeka nas na stadionach przeczytacie poniżej. Zapraszamy!

Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin
piątek, 6 marca, godz. 18:00

„Portowcy” sprzedawali wyłącznie wejściówki na to spotkanie, można więc mniemać, że do Chorzowa udadzą się pociągiem rejsowym na który bilet każdy kibic kupował sam lub samochodami co wydaje się być mniej realną opcją. Kibice Pogoni na to spotkanie otrzymali 300 biletów.

Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
piątek, 6 marca, godz. 20:30

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie Lecha „Kibice, którzy wybierają się do Kotła, proszeni są o przyniesienie ze sobą serpentyn i baloników w barwach. Stałym elementem oprawy będą też flagi, które pojawiły się na trybunach podczas meczu Lech – Ruch.  Widzimy się w piątek na INEA Stadionie, wszyscy przede wszystkim z szalikami. Tym razem wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców Lecha Poznań namawiamy Ciebie do przyniesienia ze sobą właśnie tego kibicowskiego atrybutu. Szale w górę usłyszysz nie raz.”

Kibice „Jagi” do Poznania udadzą sie tradycyjnie transportem kołowym, sam bilet sprzedawany był w cenie 25 zł, zaś bilet z przejazdem kosztował 70 złotych. Warto dodać, że dzięki wsparciu finansowemu kibiców z emigracji koszty wyjazdu zostały zmniejszone przez co pomimo piątku na sektorze gości zamelduje się więcej kibiców.

Wisła Kraków – Zawisza Bydgoszcz
sobota, 7 marca, godz. 15:30

Z wiadomych powodów kibole Zawiszy nie pojawią się tego dnia w Krakowie.
Zarząd Wisły przygotował na to spotkanie specjalną promocję: Wszystkie Panie wybierające się na mecz zapłacą za bilet na dowolny sektor zaledwie 5 zł. Podczas ostatniego spotkania przy Reymonta sektory Wisły nie były zbyt licznie wypełnione, miejmy nadzieję, że to tylko falstart, nikt przecież nie chce oglądać pustych stadionów.

Piast Gliwice – Górnik Zabrze
sobota, 7 marca, godz. 15:30

Na to spotkanie nie trzeba nikogo specjalnie mobilizować, bo bilety tradycyjnie rozeszły się niczym ciepłe bułeczki. Torcida w komplecie lub nawet nadkomplecie wypełni sektor gości, również na sektorach gospodarzy zasiądzie sporo kibiców „Trójkolorowych”. Kibice Górnika na to spotkanie dostali tylko 981 biletów, a to zdecydowanie za mało na nasz kibicowski potencjał. Kluby negocjowały jeszcze, aby poszerzyć pulę przynajmniej do 1500 wejściówek, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Oświadczenie kibiców Górnika Zabrze

Szanowni koledzy

W ostatnim czasie nasze koleżanki z Gliwic, pokazały klasę, reklamując mecz z 14 krotnymi mistrzami Polski.
A to poprzez obwieszczenie o komorniku, a to transparenty, niestety, na dzień dzisiejszy nie dało to rezultatu i w kasach stadionu wciąż jest ponad 2 tyś biletów.
Jako że tonący brzytwy się chwyta, zaczęła się akcja rozdawania biletów komu popadnie Emotikon wink Może ten zabieg marketingowy pozwoli raz w roku zapełnić Tesco Arenę Emotikon wink

Warto nadmienić również, że koleżanki z KFC, robiły wszystko, abyśmy nie dostali większej puli biletów.
Widać w Gliwicach, hasło Piłka Nożna Dla Kibiców, nie jest nic warte, ale czego się spodziewać, po kibicach na których stadionie reklamuje się ubojnia drobiu Emotikon wink

Na sam koniec, apelujemy do WSZYSTKICH KIBICÓW ZABRZAŃSKIEGO GÓRNIKA, ABY NIE DALI SIĘ SPROWOKOWAĆ PODCZAS SOBOTNIEGO MECZU.
Pokażmy klasę PANOWIE, a w podziękowaniu za mega doping, piłkarze wygrają dla NAS!!!!

To MY jesteśmy kibicami 14-krotnego MISTRZA POLSKI a koleżankom z Gliwic nie pozostaje nic innego jak pozostanie w naszym cieniu zarówno na boisku jak i na trybunach!!!!

Torcida! TORCIDA!!!!!!!!”

kibice_2_piast_gornik_1314

Dla Piasta spotkanie z Górnikiem jest jedyną okazją do zapełnienia w 100% swojego stadionu, bowiem na inne mecze w trakcie sezonu przychodzi ich maksymalnie 5 tysięcy. Nie inaczej będzie i tym razem, od dłuższego czasu mobilizują się oni by „pokazać” kto rządzi w mieście. Obniżyli nawet cenę biletów na swój „młynek” do 10 zł. Jednak my i tak wiemy swoje, także… „Kopernik K!, Sośnica S!, Łabędy G! Całe Gliwice z KSG!”

Lechia Gdańsk – GKS Bełchatów
sobota, 7 marca, godz, 18:00

Na to spotkanie Bełchatowianie mobilizują się od dłuższego czasu. Koszt wyjazdu wynosił 85 zł (65 zł płaciły osoby niepełnoletnie). Sektor gości w Gdańsku jest spory i raczej na pewno nie zostanie na tym meczu wypełniony w 100%.

kibice11_lechia_gks_1415

Zapowiedź:
[youtube id=”_3kFjmlmqmU”]

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce
niedziela, 8 marca, godz. 15:30

W Bielsku-Białej nadal trwa budowa, a w zasadzie dokończenie nowego obiektu, przez co kibice gości nie są jeszcze wpuszczani. „Górale” standardowo powinni pojawić się na trybunach w 3 500 osób.

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
niedziela, 8 marca, godz. 18:00

Do Wrocławia nie dane będzie przyjechać kibicom Legii Warszawa, spowodowane jest to zamknięciem sektora gości przez wojewodę, który ukarał Legionistów za odpaloną pirotechnikę podczas zeszłotygodniowego meczu Pucharu Polski.

Górnik Łęczna – Cracovia
poniedziałek, 9 marca, godz. 18:00

Kibice Cracovii do Łęcznej udadzą się autokarami i samochodami. Koszt wyjazdu wynosił 80 złotych, sama wejściówka sprzedawana była w cenie 25 zł. Sektor gości w Łęcznej ma pojemność około 380 osób.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments