Kibicowska zapowiedź kolejki. Arcyciekawy mecz w Gdańsku, bojkoty, bojkoty, bojkoty…

g.rajda  -  9 sierpnia 2014 11:50
0
891

Lechia_Podbeskidzie_transparent

Z małym opóźnieniem prezentujemy wam kibicowską zapowiedź kolejki, w której to najciekawiej kibicowsko zapowiada się spotkanie pomiędzy Lechią, a Lechem. W Gdańsku mówi się o 25 tysiącach widzów, którzy mają przybyć na PGE Arenę. Na swój pierwszy wyjazd w sezonie pojedzie ekipa z Łęcznej, a na sektorze gości powinni pojawić się także fani z Wrocławia, Gliwic i Bielska-Białej. Zapraszamy do lektury!

Cracovia – Korona Kielce
Piątek, 8 sierpnia, godz. 18:00

Relacja z tego meczu będzie do przeczytania w kibicowskim podsumowaniu kolejki.

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
Piątek, 8 sierpnia, godz. 20:30

Relacja z tego meczu będzie do przeczytania w artykule Górnik – Jagiellonia kibicowsko, który pojawi się wkrótce na łamach naszego serwisu.

GKS Bełchatów – Śląsk Wrocław
Sobota, 9 sierpnia, godz. 18:00

W środku tygodnia Śląsk zmierzył się z zespołem Borussii Dortmund i przyciągnął sporo kibiców. Teraz wrocławianie udadzą się w podróż do Bełchatowa gdzie kompletu trudno się spodziewać, chociaż po wrocławianach można spodziewać się wszystkiego. W Bełchatowie bilety na to spotkanie sprzedają się dobrze.

Legia Warszawa – Górnik Łęczna
Sobota, 9 sierpnia, godz. 20:30

W cieniu decyzji UEFA rozgrywane będzie to spotkanie. Na tym spotkaniu nie należy spodziewać się tłumów. Rywal z perspektywy warszawiaków, atrakcyjny nie jest. Kibice z Łęcznej mobilizują się na spotkanie z mistrzem kraju, a koszt wyjazdu to 100zł. Jest to ich pierwszy wyjazd, dlatego za bardzo nie wiadomo jakich liczb się spodziewać. Jak sami twierdzą: Bliższego wyjazdu nie będzie. Wszyscy mają ubrać się na zielono.

Zawisza Bydgoszcz – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Niedziela, 10 sierpnia, godz. 15:30

W Bydgoszczy tradycyjnie odbywać się będzie piknik. Podbeskidzie dla kibiców organizuje wyjazd autokarem na to spotkanie. Całkowity koszt wyjazdu to 115 zł. Co dziwne, Stowarzyszenie kibiców Podbeskidzia postanowiło, że na ten mecz wyjazdu nie będzie, mamy więc dwa różne stanowiska – klubu i Stowarzyszenia, a co z tego wyniknie zobaczymy już w niedzielę. Tego dnia będzie trwał iście piknikowy nastrój.

Lechia Gdańsk – Lech Poznań
Niedziela, 10 sierpnia, godz. 15:30

To spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, kibicowsko wiedzie prym nad innymi spotkaniami. W Gdańsku takiej sprzedaży biletów już nie pamiętają, dlatego należy spodziewać się znakomitej frekwencji. Łącznie sprzedanych jest już ponad 12 tysięcy biletów, a spodziewana frekwencja to ponad 25 tysięcy widzów. Kibice Lecha udadzą się na to spotkanie po kompromitacji w pucharach.

Wisła Kraków – Ruch Chorzów
Niedziela, 10 sierpnia, godz. 18:00

Kibice Wisły podobnie jak ekipy Korony i Zawiszy bojkotują swoje mecze. Kibice Ruchu solidaryzują się z sympatykami Wisły, którzy są skonfliktowani z prezesem swojego klubu. Na tym meczu się nie pojawią. W tym tygodniu fani „Białej Gwiazdy” podjęli decyzję o tym, że dopingiem wspierać będą drużynę juniorów Wisły.

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice
Poniedziałek, 11 sierpnia, godz. 18:00

Termin rozgrywania spotkania nie sprzyja do przyjścia na stadion. Spodziewać się można frekwencji na poziomie 6-8 tysięcy osób. Kibice Piasta nie organizują wyjazdu, tak więc każdy jedzie na własną rękę. Bilet na mecz kosztuje 20zł.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Lechia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments