Kibicowska zapowiedź derbów z GKS-em Katowice. Śląski Klasyk przy Roosevelta!

Slazier  -  16 maja 2017 11:48
0
6648

Przed nami Śląski Klasyk! Derby z GKS-em Katowice to mecz niezwykle ciekawy dla każdego sympatyka Górnika. Jak dobrze wiadomo kibiców obu drużyn łączy przyjaźń i na pewno będzie to wspaniałe widowisko. Przypominamy, że początek wtorkowego spotkania zaplanowano na godz. 20:30.

Po raz kolejny przychodzi nam grać w tygodniu. Mobilizacja w naszych szeregach trwa od dłuższego czasu. Transparenty, plakaty, zapowiedzi, a także aktywność w mediach społecznościowych przynosi skutek. Na ten moment sprzedano ponad 16 tys. wejściówek i mamy nadzieję, że licznik zatrzyma się w wyłącznie wtedy, gdy wszystkie bilety zostaną sprzedane.

Nasza redakcja również zachęca wszystkich do udziału w meczu z GKS-em Katowice, jak i w spotkaniu z Podbeskidziem. W ramach mobilizacji zaprezentowaliśmy specjalny filmik.

Jesteśmy pewni, że nikogo zbytnio nie trzeba namawiać do przyjścia na ten mecz. Dla wszystkich osób, które jeszcze nie nabyły wejściówek przedstawiamy harmonogram sprzedaży biletów w dniu meczu:

• Kasa Niebieska- 12:00
– sprzedaż biletów
– sprzedaż biletów parkingowych
– sprzedaż kart trójkolorowych
– odbiór kart i karnetów zakupionych przez internet
– depozyt
• Kasa Biała – 14:00
– sprzedaż biletów
– sprzedaż biletów parkingowych
• Kasa Czerwona -15:00
– sprzedaż biletów
– sprzedaż biletów parkingowych
• Kasa nr. 5 – 15:00 (TORCIDA)
– sprzedaż biletów
– sprzedaż biletów parkingowych
– depozyt
• Galeria Zabrze – czynna od 9:00 do 20:00
– sprzedaż biletów
– sprzedaż biletów parkingowych
– sprzedaż kart trójkolorowych
• Sprzedaż on-line (sprzedaż biletów na mecz, biletów parkingowych, kart programu Trójkolorowi),
• Wybrane punkty sieci KOLPORTER – wg. standardowych godzin pracy punktów (sprzedaż biletów na mecz).

Przypominamy o zbiórce na najdłuższą flagę w Polsce – więcej szczegółów w tym miejscu

Kibiców tej drużyny nie trzeba bliżej przedstawiać. Zgoda z GieKSą łączy nas od 1 sierpnia 2009 r. Trójkolorowi z Bukowej licznie wspierają Torcidę zarówno na wyjazdach, jak i meczach u siebie. GKS ma również wieloletnią zgodę z Banikiem Ostrava, a także układ z JKSem Jarosław. Do grona największych kos Katowiczan z pewnością można zaliczyć Ruch Chorzów, Zagłębie Sosnowiec oraz GKS Tychy. GieKSa dobrze jeździ na wyjazdy, a ich młyn (czyt. Blaszok) jest znany w całej Polsce

Katowiczanie wybierają się do Zabrza transportem kołowym – cena wyjazdu wynosi 50 zł (bilet + przejazd), a samochodem 40 zł. Wszyscy udadzą się razem z jednej zbiórki, a każdy sympatyk GKS-u ma być ubrany w żółtą koszulkę. 

GieKSiarze dostali sporą pulę biletów i na pewno w bardzo dobrej liczbie pojawią się w Zabrzu. Będą wspierani przez swoją czeską zgodę i jesteśmy pewni, że zaprezentują się ze świetnej strony. Mobilizacja z ich strony również trwa od długiego czasu, co jedynie potwierdza fakt, iż na trybunach czeka nas wspaniałe widowisko.

Kto jeszcze nie ma wejściówki niech nie zwleka na ostatnią chwilę. Zapełnijmy stadion i stwórzmy razem wspaniałą atmosferę. Wierzymy, że nasz doping poniesie piłkarzy do kolejnego zwycięstwa!

Przypominamy, iż nasza redakcja przeprowadzi relację radiową z tego spotkania. Już teraz wszystkich nieobecnych na stadionie zapraszamy do słuchania.

Wszyscy na mecz!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments