Kibicowska relacja ze spotkania z Wigrami Suwałki. Niska frekwencja przy Roosevelta

Slazier  -  24 kwietnia 2017 21:02
0
4353

Spotkanie Górnika z drużyną Wigier Suwałki przyciągnęło na trybuny stadionu im. Ernesta Pohla 6891 widzów. Niestety i tym razem nasza drużyna nie sprostała zadaniu i jedynie zremisowała mecz. W dodatku ostatnie wyniki mocno odbiły się na naszej frekwencji.

Pomimo słabszej frekwencji udało nam się dobrze zapełnić dolną część młyna. Tradycyjnie prowadziliśmy doping przez całe spotkanie. Kilkukrotnie pozdrawialiśmy smutnych panów, a wszystko w związku ze zbliżającą się rocznicą śmierci śp. Dawida Dziedzica.
Nasze śpiewy niestety nie zmobilizowały piłkarzy do dobrej gry, i po słabym widowisku bezbramkowo zremisowaliśmy z Wigrami. Po meczu bardzo szybko opuściliśmy stadion, a piłkarzy żegnaliśmy porcją mocny słów i gwizdów.

Tego dnia wywiesiliśmy następujące flagi: „Górnik Zabrze”, „Wesoła”, „Torcida Gliwice”, „Władcy Górnego Śląska”, „Knurów Zawsze Z Wami”, „KS Górnik”, „Torcida”, „14.12.1948”, „Grupa Rudzka”, „Będziemy z Tobą Aż Do Śmierci”, „Górnik”, „Śp. Dawid”, „Torcida Crew”, „Supporters”, „Górny Ślonsk” oraz transparent „Śp. Seba”.

Doping z tego spotkania znajdziecie w tym miejscu. Kibice Wigier Suwałki nie pojawili się z Zabrzu, dlatego sektor gości był pusty.

Kolejne spotkanie Górnik rozegra w Głogowie, a jego przeciwnikiem będzie drużyna Chrobrego. Przypominamy, że również tym razem przeprowadzimy relację radiową z tego widowiska i już teraz na nią zapraszamy.

Do zobaczenia w Głogowie!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments