Kibicowska relacja po meczu z Zagłębiem. Mobilizacja gospodarzy i klops…

Slazier  -  30 sierpnia 2016 14:00
0
1510

beben_Zaglebie_1617

Mecz Zagłębia Sosnowiec z Górnikiem Zabrze przyciągnął na trybuny Stadionu Ludowego jedynie 2 300 widzów. Biorąc pod uwagę porę rozgrywania spotkania, a także mobilizację miejscowych fanów, można stwierdzić że wynik ten nie powala na kolana.

kibice_Zaglebie_1617

Kibice Zagłębia mieli zaplanowaną zbiórkę w centrum miasta, skąd udali się przemarszem na stadion. Podczas pochodu odpalili kilkanaście rac. Tego dnia Zagłębie wystawiło młyn, który dopingował przez całe spotkanie. Jak to bywa podczas meczów „derbowych”, tak i tym razem, nie mogło zabraknąć licznych „pozdrowień” skierowanych w stronę drużyny przeciwnej.

Można tylko żałować, że Torcida nie pojawiła się w sektorze gości, co niewątpliwie wzbogaciłoby widowisko. Sosnowiczanie wywiesili następujące flagi: Wiara która przetrwała, Cieszyn, Łowcy Hanysów, Czuwaj Przemyśl, Double Trouble, Zagłębie Sosnowiec, Ultras Zagłębie, Barra Bravas, Zagłębie Dąbrowskie, Najwierniejsi z wiernych, a także transparent: Marek Bęben – jesteśmy z Tobą! Był on skierowany do byłego gracza Zagłębia i Górnika, który zmaga się z chorobą. Grupa Ultras Zagłębie nie przygotowała żadnej oprawy.

sektor_gosci_Zaglebie_1617

Na koniec warto dodać, że był to ostatni mecz wyjazdowy naszej drużyny objęty zakazem. Miejmy nadzieję, że Torcida w delegacji będzie prezentowała się na swoim wysokim poziomie.

Do zobaczenia na kibicowskim szlaku!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevetla81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments