Kibice są świetni, musimy dla nich wygrywać mecze

Kris  -  20 sierpnia 2023 11:53
7
3483

We wtorek mijającego już tygodnia Górnik Zabrze poinformował o wypożyczeniu Adriána Kaprálika. 21-latek uchodzi za jeden z największych talentów słowackiej piłki. Jan Urban z marszu zdecydował się postawić na Kaprálika, który pojawił się wyjściowym składzie w pojedynku z Widzewem. Jak się okazało decyzja była trafna, bo już w debiucie Słowak zdobył gola. – Była wolna przestrzeń, wbiegłem tam, Lukas to dostrzegł i świetnie dograł. – Tak, chciałbym strzelać dużo bramek i mam też nadzieję, że będziemy wygrywać. – opisywał sytuację bramkową Adrian, podkreślając jednocześnie udział w tym golu Poldiego.

Do pełni szczęścia zabrakło tylko i aż, zwycięstwa zespołu. Zabrzanom wygrana umknęła w w końcowych fragmentach meczu, choć trzeba oddać, że Widzew na to trafienie mocno pracował. Tak z perspektywy boiska widział to słowacki skrzydłowy. – Straciliśmy bramkę w ostatnich minutach. To jest piłka nożna, w drugiej połowie powinniśmy zrobić więcej w ofensywnie, jeśli chcieliśmy utrzymać trzy punkty. Myślę, że graliśmy po prostu zbyt defensywnie i to był problem. 

Kaprálik był również pod wrażeniem atmosfery, jaka panowała podczas meczu na trybunach zabrzańskiego obiektu. – Atmosfera była dużo lepsza, niż w Słowacji. Rozmawiałem wcześniej z Borisem. Mówiliśmy, że polska liga jest lepsza, kibice są świetni i uważam, że musimy dla nich wygrywać mecze. 

Słowacki „brylant”, jak często określa się Kaprálika za naszą południową granicą, bojowy chrzest ma już za sobą. Teraz czekają go kolejne wyzwania. Przypomnijmy, że Górnik następne dwa mecze rozegra na wyjeździe. Potem niezwykle prestiżowe pojedynki z Ruchem oraz Legią. – Trudne mecze przed nami. Musimy dać z siebie wszystko, aby zwyciężać. – krótko ocenił Adrián Kaprálik.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo Adrián, tak dalyj abo lepij!

Nie lubię Cię i twoich commentów, , ale dzisiaj się z tobą zgadzam …..

To czy ktoś mnie lubi czy nie na tym forum, to mnie kompletnie nie interesuje. Nie szukam tu aplauzu/poklasku! Staram się być krzywym lustrem dla chorych, niezdrowych, nieprawdziwych dziwów, których jest tu za wiele. Piszą pod NIKIEM, a często sami nie wiedzą o czym klikają. Tylko, aby zmącić tak niewesołą aurę w około KSG. Kibic, który nie broni ukochanego klubu, a więc gnębi PODOBNO ukochany klub dla mnie jest zerem. To są zwykli koniunkturaliści, podpinający się pod zespół (którego obecnie w KSG brakuje) aby zabłysnąć. Gdy KSG nie błyszczy to buczą! Będzin przemyśl posty.

Nauczej nos

Na pewno chcesz – to je krynto droga przez mynka?
Mantra do nauki;
Szacunek sie należy KSG!

Powinno być teoretycznie NA Słowacji, ale jak dla mnie ok, jeżeli paru baranów sobie wymyśliło sobie 'w ukrainie”, to adekwatnie powinniśmy zacząć względem wszystkich państw używać formy „w ..” (w Litwie, w Białorusi, w Kubie,….)

Górniczek będzie miał z niego pociechę i poważne wzmocnienie. Adrian go !