Kibice – przyjdźcie wcześniej na stadion!

Milo  -  3 października 2015 13:19
0
861

kibice_Gornik_Slask1516

Apelujemy do kibiców Górnika Zabrze, by w niedzielę, w dniu meczu z Legią, pojawili się wcześniej na stadionie, nie odkładali tego na ostatnią chwilę. Zwiększyła się ilość miejsc  dopuszczonych do użytkowania, ale ilość bramofurt na razie pozostała bez zmian.

By uniknąć zatorów na bramofurtach, które mają swoje ograniczenia, prosimy sympatyków Górnika o pojawienie się na stadionie już o 13.30, a więc na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu z Legią. A warto będzie zawitać na Roosevelta wcześniej, gdyż klub przygotował szereg atrakcji dla kibiców.

Tradycyjna strefa zabaw i rozrywki dla rodzin funkcjonować będzie właśnie od godziny 13.30. Natomiast godzinę przed pierwszym gwizdkiem klubowa maskotka rozrzuci wśród kibiców 100 piłeczek. Osoby, które je złapią mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. Dodajmy, że na stadionie pojawi się orkiestra górnicza, symbol sukcesów zabrzańskiego klubu.

Najważniejsza sprawa raz jeszcze – przychodzimy na stadion 2 godziny przed pierwszym gwizdkiem, czyli o godz. 13.30. Dziękujemy za zrozumienie!

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments