Kibice ocenili transfery Górnika Zabrze przeprowadzone w letnim okienku transferowym

Spark  -  13 października 2013 11:36
0
826

sobol_gornik_zawisza_1314
Górnika Zabrze zatrudniał piłkarzy jeszcze długo po zakończeniu ostatniego okienka transferowego i w sumie nadal nie można wykluczyć, że do zespołu dołączy kolejny nowy piłkarz. Jak w naszej sondzie działania na rynku transferowym ocenili kibice „Trójkolorowych”?

Fanom klubu z Roosevelta zadaliśmy następujące pytanie: Jak oceniasz działania Górnika Zabrze na rynku transferowym tego lata? Ponad połowa respondentów wybrała odpowiedź „przeciętnie”, ale niewielu mniej zdecydowało się zaznaczyć „bardzo dobrze”. Mimo problemów organizacyjno-finansowych, sympatycy Górnika bardzo pozytywnie oceniają działania klubowych działaczy i sztabu szkoleniowego. Nie przez przypadek wszyscy mówią, że zatrudnienie Radosława Sobolewskiego było strzałem w „10”.

Niewielki procent fanów ocenił ruchy transferowe jako złe. W tym wypadku kibice mieli pewnie na uwadze serial pod tytułem „Nakoulma przechodzi do Tereka Grozny”, niezbyt wysoką sumę odstępnego za sprzedaż Łukasza Skorpuskiego do AS Roma oraz brak pozyskania rasowego snajpera.

Tak rozłożyły się głosy kibiców:
– Bardzo dobrze (39%)
– Przeciętnie (55%)
– Źle (6%)

W tym miejscu można przeczytać nasze podsumowanie transferów.

Dziękujemy wszystkim za udział w głosowaniu i już teraz zachęcamy wszystkich udziału w naszej nowej sondzie, która mieści się w lewym dolnym rogu strony głównej serwisu Roosevelta81.pl.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments