Kibice: Jeleń powinien grać na „szpicy”

kamres  -  25 marca 2013 08:48
0
981

jelen
Kibice Górnika Zabrze w zdecydowanej większości twierdzą, że najbardziej wysuniętym zawodnikiem w ekipie Adama Nawałki powinien być Ireneusz Jeleń.

Zdecydowana większość fanów oddała swój głos w naszej ankiecie na Ireneusz Jelenia. Były gracz Auxerre i Lille wystąpił na pozycji wysuniętego napastnika w sobotnim sparingu z Pniówkiem Pawłowice Śląskie, ale był nieskuteczny i gola nie strzelił. Fani Górnika są jednak przekonani, że trener Nawałka powinien na „szpicy” wystawić właśnie Jelenia.

Niemal 1/3 respondentów wybrała Prejuce’a Nakoulmę. „Prezes” w weekend zdobył bramkę dla Burkina Faso w wygranym przez jego reprezentację spotkaniu eliminacji MŚ z Nigrem 4:0. Wiele wskazuje na to, że jest już w pełni sił i powinien przeciwko Widzewowi zagrać w pierwszym składzie. Szkoleniowiec widzi jednak Nakoulmę grającego na boku pomocy, gdzie zawodnik może się rozpędzić.

Najmniej głosów od sympatyków „Trójkolorowych” otrzymał ten, którego do gry na pozycji napastnika typują eksperci. Tomasz Zahorski otrzymał poniżej 10 procent głosów. – Gdyby to ode mnie zależało, to ja stawiałbym na niego na środku ataku – stwierdził niedawno w rozmowie z Roosevelta81.pl Adam Kompała, były król strzelców Górnika. Podobnego Podobnego zdania jest Marek Motyka, były szkoleniowiec Górnika. Fani są jednak nieubłagani, a trener zabrzan raczej taktyki nie zmieni, ponieważ do gry z przodu potrzebuje wysokiego gracza, który będzie walczył w powietrzu i zgrywał piłki partnerom.

Już teraz zapraszamy do oddania swojego głosu w nowej ankiecie, znajdującej się na głównej stronie naszego serwisu.

Tak głosowaliście w ostatniej ankiecie

Kto powinien grać na szpicy ataku Górnika?
Tomasz Zahorski (23 , 8%)
Prejuce Nakoulma (88 , 30%)
Ireneusz Jeleń (180 , 62%)

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments