Kibice Górnika zdecydowali: Trenerem powinien być Nawałka

kamres  -  24 kwietnia 2013 12:42
0
924

nawalka3

Niemal 60 procent kibiców Górnika uważa, że w nowym sezonie drużynę nadal powinien prowadzić Adam Nawałka, którego kontrakt z klubem wygasa w czerwcu. Dużą liczbę zwolenników ma też Michał Probierz.

W sondzie przeprowadzonej przez serwis Roosevelta81.pl kibice mieli zdecydować, kogo chcieliby na stanowisku trenera w sezonie 2013/14. Dokładnie pytanie brzmiało: „Kto powinien prowadzić Górnika od przyszłego sezonu?”. Do wyboru były trzy odpowiedzi: 1. Jan Urban – powrót Jasia na Roosevelta byłby idealnym rozwiązaniem. 2. Adam Nawałka – kontynuacja pracy jest bezcenna. 3. Michał Probierz – dać szansę byłemu kapitanowi.

Najmniejszą liczbę głosów otrzymał obecny szkoleniowiec Jan Urban, ale też pewnie dlatego, że jego odejście z Legii Warszawa wydaje się raczej mało prawdopodobne. Były gracz Górnika otrzymał niecałe 10 procent głosów.

Na drugim miejscu uplasował się inny były gracz „Trójkolorowej” jedenastki, a także jej kapitan, Michał Probierz. Na byłego trenera Jagiellonii, Wisły i Bełchatowa zagłosowało 32 procent respondentów. Sympatycy klubu z Roosevelta nie mieli jednak wątpliwości i najwięcej głosów (59%) zostało oddanych na Adama Nawałkę. Według Was kontynuacja pracy na tym stanowisku jest bezcenna, a to, co dotychczas zrobił trener jest jego wielkim atutem by został w Zabrzu na kolejne kilka sezonów. Pytanie, w jakim sezonie Górnik zakończy sezon i czy Adam Nawałka będzie zdecydowany, aby nadal pracować w Zabrzu, bo jak wiadomo kusi go Wisła Kraków.

Już teraz zachęcamy Was do udziału w kolejnej naszej ankiecie znajdującej się w lewym dolny rogu strony głównej naszego serwisu.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments