Kibice Górnika zdecydowali, kto powinien otrzymać nowy kontrakt

kamres  -  7 maja 2013 13:18
0
998

jelen_gornik_ruch_1213

Sympatycy Górnika Zabrze nie mają wątpliwości, że klub powinien przedłużyć umowę z Ireneuszem Jeleniem. Nikt natomiast wśród fanów nie będzie płakał, jeśli z Roosevelta odejdzie Krzysztof Mączyński.

Jak informowaliśmy na łamach naszego serwisu, klub będzie mogło opuścić nawet 11 piłkarzy wraz z trenerem. Wszystkim kończą się kontrakty o czym można przeczytać  w tym miejscu. Przez ostatnie kilka tygodni Czytelnicy mogli głosować w naszej sondzie. Zadaliśmy Wam pytanie: Z którym piłkarzem Górnik powinien przedłużyć w czerwcu wygasający kontrakt? Swoje głosy oddało łącznie 520 kibiców, a głosować można było na dowolną liczbę spośród następujących piłkarzy: Seweryna Gancarczyka, Michała Bembena, Aleksandra Kwieka, Krzysztofa Mączyńskiego, Ireneusza Jelenia. Na kogo głosowaliście?

Najmniejszą popularnością cieszył się Krzysztof Mączyński, za którym opowiedziało się 16% respondentów. Na czwartym miejscu uplasował się popularny „Opa”, czyli Michał Bemben, zmagający się od dłuższego czasu z kontuzją. Jego nazwisko przy głosowaniu zaznaczyło 38% respondentów. Trzecie miejsce uzyskał boczny obrońca Seweryn Gancarczyk, na którego głosowało niemal połowa (49%) kibiców. Ponad połowa głosujących domaga się, aby w Górniku został Aleksander Kwiek (52% głosujących). Zwycięzcą sondy został piłkarz, który niedawno spełnił swoje marzenie z dzieciństwa. Według kibiców, pochodzący z Cieszyna Ireneusz Jeleń, najbardziej zasługuje na nowy kontrakt w klubie. Nazwisko byłego gracza Auxerre i Lille przy głosowaniu zaznaczyło aż 78% kibiców.

Dziękujemy za głosowanie i zachęcamy do wzięcia udziału w naszej kolejnej sondzie w lewym dolnym rogu strony głównej.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments