Kibice Górnika na billboardach promują przychodzenie na stadion!

Milo  -  1 marca 2016 22:28
0
1214

billboard1_socios_gornik

Dokładnie tak jak za dawnych lat, kibice Górnika ponownie ufundowali billboardy promujące mecze przy Roosevelta 81!

Przedstawiciele stowarzyszenia Socios, które przeprowadziło tę akcję jednocześnie apelują do kibiców o wspieranie Górnika Zabrze na stadionie i to mimo nie najlepszych wyników! Mobilizacja trwa i pamiętajmy – tylko w jedności siła! Wszyscy na Lech, wszyscy na Lechię, bo Górnik tego potrzebuje!

Na terenie całego miasta pojawiły wielkoformatowe bilbordy, na których rodzina kibiców Górnika Zabrze zaprasza na kolejne mecze w Zabrzu. Akcja billboardowa to kolejny element prowadzonej od kilku tygodni kampanii „Jak za dawnych lat! Wszyscy na stadion!“. Działania Socios koncentrują się na promowaniu kolejnych meczy Górnika – w szczególności z Lechem i Lechią – oraz tworzenia jednej wielkiej rodziny Górnika! – Nie przychodźmy dla wyników, nie przychodźmy dla gry, przychodźmy na stadion ze względu na Górnika. Twórzmy wielką rodzinę naszego klubu bez względu na wiek, miejsce zamieszkania, dochody i pochodzenie. Kibice są siłą tego klubu, dlatego szczególnie teraz musimy się zjednoczyć na stadionie i dopingować go razem – wzywają przedstawiciele stowarzyszenia!

Na kampanię nie została spożytkowana ani jedna złotówka pochodząca ze składek członkowskich Socios Górnik. Mobilizacja będzie trwała przez cały marzec. W tym czasie stowarzyszenie zachęca do pobierania, drukowania i rozklejania plakatów, których projekty umieszczone są stronie www.sociosgornik.org.

Jeżeli popierasz działania Socios Górnik nie zwlekaj. Pobierz deklarację ze strony internetowej, wypełnij i złóż pod namiotem na placu głównym przed stadioniem przed meczami Górnika. Deklarację możesz też pobrać i wypełnić pod samym namiotem. Tylko razem możemy pomóc w przywracaniu Górnika na należne mu miejsce!

Źródło: sociosgornik.org
Foto: sociosgornik.org

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments