Kibice: Górnik za Warzychy znów będzie wielki!

Torcidos  -  7 lipca 2014 19:43
0
984

warzycha_gornik_pogon1314
Gdy trenerem Górnika został Robert Warzycha, poprosiliśmy Was, drodzy czytelnicy, o podzielenie się wnioskami z tego wyboru. W naszej sondzie każdy mógł wybrać jedną z trzech odpowiedzi. Tak brzmiało nasze pytanie:

Czy Robert Warzycha to dobry wybór na trenera Górnika?
1.Tak, Górnik znów będzie Wielki (55%)
2.Nie, powinien przyjść, ktoś bardziej doświadczony w polskich realiach (38%)
3.Ryszard Wieczorek powinien dostać więcej czasu (7%)

Ponad połowa z was wierzy, że Robert Warzycha jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Z pewnością wpływ miał na to fakt, że Warzycha jako piłkarz grał w barwach Górnika i swoją dobrą grą pozostał w sercu niejednego sympatyka „Trójkolorowych”. Kolejna część naszych kibiców z sceptycyzmem podeszła do nowego trenera zabrzan. Przede wszystkim martwił brak doświadczenia na naszym podwórku w roli szkoleniowca. Warzycha po zakończeniu piłkarskiej kariery był trenerem wyłącznie w Stanach Zjednoczonych, które znacznie się różnią od europejskiej piłki. Najmniejszą grupę tworzą zwolennicy Ryszarda Wieczorka, głosując, że powinien on dostać więcej czasu. Jest to kilka procent.

Już teraz na naszej głównej stronie, w jej lewym dolnym rogu można głosować w naszej kolejnej ankiecie, w której pytamy: Jak Górnik spisze się w sezonie 2014/15? Zapraszamy do głosowania!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments