Kibic Górnika dla kibiców! Kolejny dowód na to, że Socios to wielka rodzina!

kesera  -  5 sierpnia 2015 13:13
0
922

socios_karnety

Jeden z członków Socios z Mazowsza kupił 14 karnetów dla pozostałych kibiców zrzeszonych w stowarzyszeniu. Po jednym za każde mistrzostwo! Karnet może trafić do każdego członka Socios pod warunkiem, że został wskazany przez fundatora, jest osobą pełnoletnią a także ma uregulowane składki członkowskie!

Socios to jedna wielka rodzina kibiców Górnika Zabrze – powtarzają od samego początku założyciele stowarzyszenia. Tę tezę świetnie podkreślił gest jednego z członków Socios z Mazowsza, który pragnie zachować anonimowość. Dla pozostałych członków Socios Górnik ufundował 14 karnetów o wartości 2800 zł na całą rundę jesienną.

Zastanawialiśmy się, w jaki sposób rozdzielić wśród członków stowarzyszenia te karnety. Początkowo chcieliśmy, by karnety trafiły do najuboższych członków Stowarzyszenia, ale było to trudne do weryfikacji. Ostatecznie stwierdziliśmy, że najuczciwiej będzie, jeżeli sam fundator wskaże osoby, które będą miały prawo do karnetu – mówi Marek Krupa, prezes Stowarzyszenia Socios Górnik.

Karnety uprawniają do miejsca na każdym meczu Górnika w rundzie jesiennej, w sektorze numer 1. Co ciekawe wszystkie miejsca są obok siebie. Aby móc skorzystać z prawa do karnetu, należy być osobą pełnoletnią i na dzień 4 sierpnia mieć uregulowane wszystkie składki członkowskie. Karnetu nie otrzymają na pewno osoby zasiadające w zarządzie Socios Górnik oraz w komisji rewizyjnej. – Otrzymanie karnetu przez członka zarządu byłoby w naszej ocenie nieetyczne i stojące w konflikcie z ideą transparentności. Działamy dla kibiców, którzy wpłacają ciężko zarobione pieniądze i to oni w pierwszej kolejności powinni mieć prawo do skorzystania z tej okazji – dodaje Krupa.

Osoby, które posiadają już zakupiony karnet będą mogły zrzec się prawa do podarowanego karnetu na rzecz innego członka Socios Górnik.
To początek dobrych informacji napływających ze Stowarzyszenia i niejedyna okazja, by dzięki stowarzyszeniu znaleźć się na stadionie Górnika Zabrze. Szczegóły w najbliższych dniach.

Źródło: sociosgornik.org
Foto: sociosgornik.org

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments