Kevin Broll odszedł z Górnika

Kibic  -  31 stycznia 2023 15:42
8
5852

Kevin Broll rozwiązał z Górnikiem kontrakt za porozumieniem stron i został nowym zawodnikiem niemieckiego trzecioligowego SG Dynamo Dresden, z którym związał się umową obowiązującą do 30 czerwca 2024 roku. 27-letni niemiecki bramkarz zagrał w tym sezonie w dziesięciu spotkaniach PKO Ekstraklasy. SG Dynamo Dresden zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli niemieckiej 3. Ligi.

Źródło: Górnik Zabrze/ 90minut.pl
Foto: Imago/Jan Huebner

 

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Szkoda chopa ,bo fachura z niego- jak nasz „tryner ” ,bydzie mi go brakowac .Ubywo nom fachowcow ,co to bydzie ?

Niech wkurwia niemcow.Polska marna liga go wyjaśniła co już mówi jakim był ręcznikiem. Pamiętam te jego parady pożal się Boże. Piłka trzepotała od minuty w bramce a on się właśnie zbierał żeby się rzucić albo odprowadzał ją wzrokiem. Szkoda tylko że został nam tylko bielica,bo zero konkurencji a to nie jest dobre.

No i krzyż mu na droga no

Pora na Gaula i ……….

nareszcie jakieś pozytywne info teraz kolej na tego 4 ligowego trynera

Jeszcze resztę zaciągu niemieckiego niech się pozbędą bo i tak nie graja w pierwszej 11tce….i może jakiś następny szrot się znajdzie za darmo do końca sezonu

Kiedy te miernoty z UM Zabrza skończą ten cyrk i Górnika oddadzą w dobre ręce.Tu trzeba konkretnych zmian personalnych a nie amatorki.Powrot Urbana w trybie natychmiastowym i za asystenta Dariusz Dźwigała no i zrobić porządek z kadrą bo szrot aż w oczy kole.No i niech pajace z UM zrozumia że w tym klubie ma być Prezes z jajami a nie strachy na wróble bo lepiej małpa z zoo by kierowała tym klubem niż te słupy.

Zabierz jeszcze Koetzke,Olkowskiego,Vrhovca,Krawczyka,Marose,