Każdy mecz to duże wyróżnienie

Luq  -  13 października 2018 20:44
0
4241

Daniel Bielica zagrał w sobotnim meczu przyjaźni z Wisłoką Dębica. Młody bramkarz Górnika zbiera tym samym cenne doświadczenie, a co warte podkreślenia – podobnie jak w Pucharze Polski – zachował czyste konto.

Roosevelta81.pl: – Jak się czujesz w pierwszej drużynie Górnika?

Daniel Bielica (bramkarz Górnika): – Każdy mecz jest to duże wyróżnienie dla takiego młodego zawodnika jak ja. Bardzo się cieszę, że dostaję kolejne szanse. Może nie są to rywale z którymi mogę pokazać pełnie umiejętności, ale z każdego występu mogę być zadowolony.

Kilka interwencji miałeś, a przede wszystkim kolejny raz zachowałeś czyste konto. Współpraca ze stoperami wygląda całkiem dobrze.

 – Zgadza się, fajnie, że ponownie czyste konto. Nie miałem za dużo roboty, można powiedzieć,  parę strzałów kontrolnych. Z obrońcami coraz lepiej się dogadujemy. Kiedy Tomek Loska jest na kadrze, to trenujemy częściej ze stoperami i myślę że to wygląda coraz lepiej.

Szkoda, tylko, że z przodu nic nie wpadło.

 – Powinniśmy strzelić jak najszybciej pierwsza bramkę, co na pewno ułatwiłoby nam grę w tym spotkaniu. Musimy pracować nad wykończeniem akcji i powinno być dużo lepiej.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments