Kartki po meczu ze Śląskiem Wrocław: Bez przewinień i bez kar

Kibic  -  22 lutego 2020 09:14
0
1141

Spotkanie 23. kolejki PKO Ekstraklasy miało przynieść pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Górnika Zabrze w sezonie 2019/2020. Niestety ligowy pojedynek odmienił zupełnie inną serię. Po ponad pięciu latach Śląsk Wrocław ku radości swych fanów, zgromadzonych na Stadionie Miejskim we Wrocławiu zdołał pokonać czternastokrotnego mistrza Polski (2:1).

Czuwający nad prawidłowością spotkania arbiter (Krzysztof Jakubik) w czasie regulaminowego czasu gry nie dopatrzył się żadnych rażących przewinień, które mogłyby nieść za sobą przykre konsekwencje, w postaci przymusowej pauzy. W piątkowym spotkaniu żaden z piłkarzy nie ujrzał żółtej bądź też czerwonej kartki, co oznacza, że w 24. serii spotkań szkoleniowcy obu drużyn będą mieli do dyspozycji wszystkich zawodników.

Przypominamy, że w kolejnej 24. kolejce nasz zespół zmierzy się przed własną publicznością z Pogonią Szczecin. Spotkanie z Portowcami rozegrane zostanie w sobotę (29 lutego) o godzinie 17:30 na Arenie im. Ernesta Pohla w Zabrzu.

Sytuacja kartkowa po 23. kolejce PKO Ekstraklasy:

[jsPlayerStat id =”112182″ partic_id=”112184″ event=”2″ quantity=”16″ photo=”1″ teamname=”0″ display_name =”1″ display_player_name =”1″]

kolor żółty – zawodnik ukarany ż. kartką
kolor czerwony – zawodnik ukarany cz. kartką
kolor zielony – zawodnik wraca po przymusowej pauzie

W Ekstraklasie zawodnika czeka jeden mecz przymusowej pauzy za żółte kartki, jeśli zbierze ich cztery lub osiem. Od 12 żółtych kartek (16, 20 itd.) kara zawieszenia wynosi już dwa mecze.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments