Kartki po meczu z Wisłą Płock. Do Lubina w komplecie

Kaszpir  -  23 listopada 2019 09:05
0
1703

W spotkaniu Górnika z Wisłą Płock arbiter sięgał pięć razy po kartki. Wśród ukaranych piłkarzy, było trzech zabrzan. Dla Baidoo i Kopacza było to kolejno pierwsze i drugie upomnienie, lecz niczym one nie skutkują. Odrobinę inaczej wygląda sytuacja z Sekulićem. Boris „żółtko” oglądał po raz trzeci. Tym samym dołącza do Erika Janży i teraz już dwóch naszych bocznych obrońców jest zagrożonych, ponieważ kolejne upomnienie w postaci żółtej kartki powoduje przymusową pauzę w rozgrywkach. Jednakże, nie ma co wyprzedzać rzeczywistości. Do dyspozycji trenera w Lubinie są wszyscy, poza kontuzjowanymi zawodnikami., a spotkanie odbędzie się w przyszły piątek.

Sytuacja kartkowa po 16. kolejce PKO Ekstraklasy:

5 – Paweł Bochniewicz
4 – Mateusz Matras, Przemysław Wiśniewski
3 – Erik Janża, Boris Sekulić
2 – Jesus Jimenez, Kamil Zapolnik, Filip Bainović, David Kopacz
1 – Igor Angulo, Alasana Manneh, Szymon Matuszek, Ishmael Baidoo
[jsPlayerStat id =”112182″ partic_id=”112184″ event=”2″ quantity=”13″ photo=”1″ teamname=”0″ display_name =”1″ display_player_name =”1″] kolor żółty  zawodnik ukarany ż. kartką
kolor czerwony – zawodnik ukarany cz. kartką
kolor zielony – zawodnik wraca po przymusowej pauzie

W Ekstraklasie zawodnika czeka jeden mecz przymusowej pauzy za żółte kartki, jeśli zbierze ich cztery lub osiem. Od 12 żółtych kartek (16, 20 itd.) kara zawieszenia wynosi już dwa mecze.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments