Kartki po meczu z Sandecją. Koniec sezonu zasadniczego dla Angulo

0
3796

Igor Angulo w końcu odblokował się jeżeli chodzi o zdobywanie goli w lidze w 2018 roku. Niestety nie dane mu będzie pójść za ciosem, ponieważ w następnej kolejce nie zagra. Angulo został upomniany przez arbitra Szymona Marciniaka za próbę zdobycia gola ręką. Był to czwarty kartonik tego koloru, co oznacza, że Hiszpan odpocznie w spotkaniu z Lechem. Jest też i dobra wiadomość, Rafał Kurzawa po przymusowej jednomeczowej karencji będzie do dyspozycji Marcina Brosza.

Sytuacja kartkowa po 29. kolejce Ekstraklasy:

10 - Suarez
7 - Wolniewicz
5 - Koj, Ledecky, Matuszek
4 - Ambrosiewicz, Kurzawa, Wieteska, Żurkowski, Angulo
2 - Grendel
1 - Kądzior, Loska, Ł.Wolsztyński, R.Wolsztyński

kolor żółty - zawodnik ukarany ż. kartką
kolor czerwony - zawodnik ukarany cz. kartką
kolor zielony - wraca po odbyciu kary

W Ekstraklasie zawodnika czeka jeden mecz przymusowej pauzy za żółte kartki, jeśli zbierze ich cztery lub osiem. Od 12 żółtych kartek (16, 20 itd.) kara zawieszenia wynosi już dwa mecze.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy