Kara dla Legii nie została odwieszona. Kibice wciąż czekają na odpowiedź

Luq  -  23 maja 2013 09:30
0
926

kibice
W środę w Warszawie odbyło się posiedzenie Najwyższej Komisji Odwoławczej przy PZPN, podczas którego omawiano karę dla Legii Warszawa za złą organizację meczu ligowego z Górnikiem Zabrze

Przedstawiciele „Trójkolorowych” wnioskowali o podniesienie kary dla warszawian do 20 tysięcy złotych. Legia natomiast o nieodwieszanie kary. Wniosek ten argumentowała tym, że podczas niedawnego meczu kibice Lecha Poznań (1800 osób) zostali wpuszczeni w około 70 minut, co było możliwe dzięki wynajętym elektronicznym czytnikom dowodów osobistych. Mecze ligowe, które odbyły się już po potyczce z Górnikiem, obsługiwało na bramie więcej osób, dzięki czemu wejście na sektor gości również wyglądało sprawniej.

Komisja uznała, że Legia poprawiła system wejścia i kary nie odwiesiła. Po spotkaniu komisji doszło do rozmowy przedstawicieli obu klubów na temat pisma stowarzyszenia kibiców, w którym zabrzanie domagają się zwrotu kosztów, jakie zostały poniesione przy organizacji spotkania. Klub ze stolicy jak do tej pory nie odpowiedział, ma to jednak zrobić do końca tego tygodnia.

źródło: SportSlaski.pl
foto: Legionisci.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments