Kamil Lukoszek odchodzi z Górnika

Kaszpir  -  24 lipca 2021 10:31
3
4509

Kamil Lukoszek odchodzi z Górnika Zabrze, jago kolejnym klubem będzie Skra Częstochowa. Lukoszek z beniaminkiem I ligi podpisał dwuletni kontrakt. 19-letni napastnik w poprzednim sezonie występował w zespole rezerw Górnika. W dwudziestu siedmiu spotkaniach zdobył 6 bramek. 

Kamil Lukoszek: – W drużynie Górnika spędziłem pięć lat i po takim czasie stwierdziłem, że chcę sprawdzić się w innym klubie. Los chciał, że trafiłem do Skry Częstochowa i jestem z tego zadowolony.

Przypomnijmy, że wcześniej do Skry zostali wypożyczeni Bartoszowie, Neugebauer i Baranowicz. Trenerem bramkarzy jest były golkiper Górnika (w latach 1997-2002) – Andrzej Bledzewski.

W sobotę (24.07) zabrzańskie rezerwy zmierzą się z drużyną Skry. Na życzenie sztabu szkoleniowego I-ligowca, spotkanie ma charakter zamknięty, zarówno dla widzów jak i dla mediów.

Źródło: ks-skr.pl/ 90minut.pl/ Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

No i git. Miej się dobrze, zarabiaj więcej i walcz o coś. Powodzenia!

Bardzo dobrze! W tym klubie nie ma przyszłości. Urban razem z naszym super dyrektorem już się zaczynają usprawiedliwiać w wywiadach na wypadek złych wyników czy braku jakości gry takich zawodników jak Podolski. Poza tym co to za tłumaczenie Urbana że odeszło 6ciu zawodników w ostatnim wywiadzie? Z zawodników którzy faktycznie coś grali i odeszli to był Chudy..

@gruby29
Przecież każdy kto choć trochę interesuje się Ekstraklasą i ogląda mecze wie, że Brosz robił wyniki ponad stan, więc każdy kto by przyszedł i zobaczył taki skład miałby prawo się tłumaczyć jeszcze nawet przed startem rozgrywek. Mnie to wcale nie dziwi.