Kamil Kosowski: Kluczowe było wejście Seweryna Gancarczyka

Luq  -  21 października 2013 06:02
0
915

gancarczyk
Komentujący dla stacji Canal+ Sport spotkanie Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław Kamil Kosowski, podzielił się swoją opinią na temat tego nieprawdopodobnego pojedynku. – Wydaje mi się, że kluczowa była zmiana Seweryna Gancarczyka – powiedział zawodnik, który przed laty występował w klubie z Roosevelta.

– Mecz miał dwa  oblicza. Pierwsza połowa świetna w wykonaniu Śląska. W drugiej odsłonie, wydaje mi się, że kluczowa była zmiana Seweryna Gancarczyka. On dał drużynie siłę, ten „power”, jak to mówi trener Adam Nawałka. Pokazał, że nawet kosztem żółtej kartki trzeba walczyć, a Górnik to Górnik i na własnym boisku nikomu nie odpuszcza do końca – powiedział Kamil Kosowski.

Piłkarz, który na boiskach polskiej najwyższej klasy rozgrywkowej zadebiutował w drużynie „Trójkolorowych”, docenił również drugą zmianę dokonaną przez naszego szkoleniowca. – Górnikowi pomogło też wejście Bartka Iwana, który praktycznie zawsze ma jakieś sytuacje bramkowe. Tę jedną zamienił na gola. Komentując mecz, po jego trafieniu powiedziałem, że jeszcze coś może się wydarzyć w tych doliczonych minutach i za dwadzieścia sekund Prejuce Nakoulma zdobył bramkę – zakończył Kosowski.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments