Kadrowa rewolucja. Sześciu zawodników odchodzi z Górnika!

Torcidos  -  20 czerwca 2016 20:09
0
926

przyrowski_termalica_gornik_1516W kadrze pierwszej drużyny Górnika nastąpiły zmiany. Z sześcioma zawodnikami klub nie przedłuży wygasających kontraktów, zaś pięciu innych otrzymało propozycje rozwiązania ważnych umów. Z kolei w sztabie trenerskim Marcina Brosza pojawili się nowi ludzie.

Górnik Zabrze nie przedłuży wygasających 30 czerwca kontraktów z Radosławem Janukiewiczem (wraca z wypożyczenia do Pogoni Szczecin), Kamilem Cupriakiem (ostatnio był wypożyczony do Radomiaka), Sebastianem Przyrowskim, Sebastianem Leszczakiem, Pawłem Widanowem i Arkadiuszem Staszczakiem. Z kolei propozycje rozwiązania kontraktów z Górnikiem otrzymali: Paweł Golański, Michał Janota, Maciej Korzym, Fabian Piasecki i Kamil Papis.

W skład nowego sztabu trenerskiego wejdą Marek Matuszek (trener bramkarzy) i Wojciech Mroszczyk (trener przygotowania fizycznego). W prowadzeniu zajęć trenerowi Marcinowi Broszowi pomagać będą trenerzy grup młodzieżowych Górnika. Nazwisko drugiego trenera zostanie podane w najbliższych dniach.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Ewa/Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments