Kadra na zgrupowanie w Opalenicy

Kibic  -  9 lipca 2021 16:45
3
2777

W dniu dzisiejszym piłkarze Górnika Zabrze wyruszyli do stolicy Wielkopolski gdzie rozegrają w sobotę o godzinie 11:00 na Stadionie przy Drodze Dębińskiej, potocznie zwanym „Ogródkiem”, sparing z miejscową Wartą. Po meczu zabrzanie nie wracają już na Śląsk, a dzień później udadzą się do Opalenicy, gdzie w ośrodku Remes rozpoczną drugi obóz przygotowawczy do sezonu 2021/2022. We wtorek 13 lipca Górnicy wyjadą do Grodziska Wielkopolskiego na sparing z Arką Gdynia. Zgrupowanie w Opalenicy potrwa do 16 lipca.

Do autokaru wsiadło 30 zawodników, natomiast Lukas Podolski, dołączy do drużyny w niedzielę, z uwagi na sprawy organizacyjne związane z jego przylotem do Polski. Z nowych twarzy w kadrze zespołu znalazł się Dariusz Stalmach z drużyny CLJ.

Bramkarze: Daniel Bielica, Bartosz Neugebauer, Paweł Sokół

Obrońcy: Robert Dadok, Stefanos Evangelou, Adrian Gryszkiewicz, Erik Janża, Kacper Michalski, Aleksander Paluszek, Dariusz Pawłowski, Jakub Szymański, Przemysław Wiśniewski

Pomocnicy: Ishmael Baidoo, Filip Bainović, Mateusz Cholewiak, Adrian Dziedzic, Wojciech Hajda, Arsen Hrosu, Bartłomiej Korbecki, Krzysztof Kubica, Alasana Manneh, Bartosz Nowak, Michał Rostkowski, Dariusz Stalmach, Daniel Ściślak, Norbert Wojtuszek

Napastnicy: Jesus Jimenez, Krzysztof Kiklaisz, Piotr Krawczyk, Lukas Podolski, Alex Sobczyk

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Czyli w ataku Jimenez(na razie) i Podolski,a nastepnie nic..dobrego..wierzymy,że Łukasz zbuduje swoja formą i kondycje na sezon ligowy!

A gdzie bramkarz Szymański

W polkowicach
podobno jeszcze dwa wzmocnienia ?