Kadra na pierwsze zgrupowanie

Kris  -  17 czerwca 2019 14:40
0
8660

Już dzisiaj zespół Górnika wyjeżdża na pierwsze zgrupowanie, które odbywa się w Wodzisławiu Śląskim. Trener Zabrzan zdecydował, że pojedzie z nim 25 zawodników.

Na liście nazwisk mamy już pierwsze niespodzianki, ponieważ zarówno nie ma kilku piłkarzy, jak i pojawili się nowi. Oczywiście, w obozie nie wezmą udziału Tomasz Loska i Paweł Bochniewicz przebywający na Mistrzostwach Europu U-21. Ponadto, do Wodzisławia nie wybiera się Adam Orn Arnarson, Michał Koj oraz Adam Ryczkowski, których wykluczyły kontuzje.

Jednakże, w autobusie na zgrupowanie zasiądą zupełnie nowe twarze, czyli: Dawid Kudła, Alasana Manneh, Arthur Njo-Lea, Kempes W. Tekiela i Maciej Stefanowicz. Przyszłość wymienionych zawodników nie jest pewna. Wszystko zależy od ich postawy podczas obozu, a ostateczne decyzje zostaną podjęte po powrocie z Wodzisławia. Dodatkowo, Marcin Brosz zabrał Aleksandra Paluszka, który kilka dni wcześniej podpisał kontrakt z Trójkolorowymi, a także Michała Rostkowskiego. Michał podpisał dwuletnią umowę z opcją przedłużenia o kolejny rok. Do tej pory występował w zespole ROW-u 1964 Rybnik, gdzie rozegrał 28 meczów, w których dwukrotnie trafił do siatki.

Kadra na obóz przygotowawczy w Wodzisławiu Śląskim:

Bramkarze: Daniel Bielica, Martin Chudy, Dawid Kudła, Jakub Szymański.

Obrońcy: Bartłomiej Eizenchart, Adrian Gryszkiewicz, Aleksander Paluszek, Dariusz Pawłowski, Boris Sekulić, Przemysław Wiśniewski.

Pomocnicy: Maciej Ambrosiewicz, Ishmael Baidoo, Wojciech Hajda, Jesus Jimenez, Krzysztof Kubica, Alasana Manneh, Mateusz Matras, Szymon Matuszek, Michał Rostkowski, Maciej Stefanowicz, Łukasz Wolsztyński.

Napastnicy: Igor Angulo, Arthur Njo-Lea, Kempes W. Tekiela, Kamil Zapolnik.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments