Kadra Górnika na zgrupowanie w Turcji

Luq  -  26 stycznia 2013 14:33
0
1388

Herb-Górnika-ZabrzePo sobotnim, przedpołudniowym treningu sztab szkoleniowy Górnika Zabrze podał kadrę, która w niedzielę uda się na zgrupowanie do Turcji.
Do Turcji polecą m.in. testowany Marcin Marcinkowski, Tomasz Margol, który ostatnio był sprawdzany przez Sandecję Nowy Sącz oraz wypożyczony do Rozwoju Katowice Wojciech Król. W kadrze zabrakło Mateusza Zachary, który przeszedł operację przepukliny pachwinowej i będzie kontynuował rehabilitację w Zabrzu.
Łukasz Skorupski stawi się na zgrupowaniu tuż po meczu reprezentacji Polski z Rumunią (2 lutego), na który otrzymał powołanie.

Bramkarze: Marcin Marcinkowski, Mateusz Sławik, Norbert Witkowski. łukasz Skorupski (doleci po zgrupowaniu reprezentacji).

Obrońcy: Michał Bemben, Adam Danch, Seweryn Gancarczyk, Bartosz Kopacz, Antoni Łukasiewicz, Mariusz Magiera, Paweł Olkowski, Mateusz Słodowy, Oleksandr Szeweluchin (doleci prosto do Turcji z Ukrainy).

Pomocnicy: Grzegorz Bonin, Bartosz Iwan, Aleksander Kwiek, Wojciech Król, Wojciech Łuczak, Tomasz Margol, Krzysztof Mączyński, Sergiej Mosznikow, Gabriel Nowak, Michał Płonka, Mariusz Przybylski, Marcin Wodecki.

Napastnicy: Daniel Barbus, Konrad Nowak, Przemysław Oziębała, Tomasz Zahorski.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments