Kadra Górnika na zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim

Milo  -  9 stycznia 2016 20:23
0
728

IMG_7741

W poniedziałek w godzinach rannych górnicy wyjadą na zgrupowanie do Grodziska Wielkopolskiego, w trakcie którego zespół rozegra 3 mecze sparingowe. Trener Leszek Ojrzyński nominował 27 graczy, którzy przygotowywać się będą do rundy wiosennej.

Kadra Górnika na zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim

Bramkarze: Radosław Janukiewicz, Grzegorz Kasprzik, Sebastian Przyrowski.
Zawodnicy z pola: Adam Dźwigała, Bartosz Pikul, Ken Kallaste, Marcis Oss, Szymon Matuszek, Sebastian Steblecki, Paweł Golański, Rafał Kurzawa, Mariusz Magiera, Armin Ćerimagić, Łukasz Madej, Sebastian Leszczak, Aleksander Kwiek, Radosław Sobolewski, Bartłomiej Gajda, Adam Danch, Maciej Korzym, Oleksandr Szeweluchin, Bartosz Kopacz, Erik Grendel, Paweł Widanow, Szymon Skrzypczak, Roman Gergel, Dominik Sadzawicki.

W Zabrzu zostają zawodnicy, którzy przechodzą rehabilitację po kontuzjach (Michał Janota, Rafał Kosznik), jak również spora grupa tych, którzy znaleźli się na zimowej liście transferowej. Z kolei Sebastian Leszczak (Poroniec Poronin) jest testowany i na obozie będzie miał szansę przekonać do siebie trenera Leszka Ojrzyńskiego. W autobusie, który około 8.30 w poniedziałek weźmie kurs na Grodzisk Wielkopolski nie będzie Pawła Golańskiego. Najnowszy nabytek Górnika wyjechał z powrotem do Rumunii, by załatwić sprawy formalne związane z odejściem z ASA Târgu Mureș. Prosto z Rumunii dojedzie do Grodziska Wielkopolskiego.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments