Kadra Górnika na drugie zgrupowanie

Kaszpir  -  30 czerwca 2019 11:52
0
7184

W niedzielę zespół Górnika wyjedzie na drugie zgrupowanie do Poznania. Zabrzanie trenować będą do niedzieli, w tym czasie rozegrają cztery mecze sparingowe. Marcin Brosz, który niedawno podpisał nową umowę z klubem zdecydował, że pojedzie z nim 28 zawodników.

W tym gronie są, Paweł Bochniewicz i Boris Sekulic, których gra w przyszłym sezonie w barwach 14-krotnych Mistrzów Polski stoi wciąż pod znakiem zapytania. Na liście zawodników jadących do Wielkopolski znaleźli się także m.in. pozyskani w ostatnich dniach, Filip Bainovic, Erik Janża, czy Piotr Krawczyk. Oprócz wymienionej trójki na kolejny obóz z zespołem udadzą się walczący o kontrakt z Górnikiem Alasana Manneh, Juan Bauza oraz Dawid Kudła.

Kadra na obóz przygotowawczy w Poznaniu:

Bramkarze: Martin Chudy, Dawid Kudła, Tomasz Loska, Bartosz Sekuła.

Obrońcy: Paweł Bochniewicz, Bartłomiej Eizenchart, Adrian Gryszkiewicz, Erik Janża, Michał Koj, Aleksander Paluszek, Dariusz Pawłowski, Boris Sekulić, Przemysław Wiśniewski.

Pomocnicy: Maciej Ambrosiewicz, Ishmael Baidoo, Filip Bainovic, Juan Bauza, Jesus Jimenez, Krzysztof Kubica, Alasana Manneh, Mateusz Matras, Szymon Matuszek, Michał Rostkowski, Daniel Ściślak, Łukasz Wolsztyński.

Napastnicy: Igor Angulo, Kamil Zapolnik, Piotr Krawczyk.

W obozie nie wezmą udziału zmagający się z urazami Adam Orn Arnarson, Wojciech Hajda oraz Adam Ryczkowski.

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments