Kacper Michalski piłkarzem Ruchu Chorzów

Kibic  -  22 czerwca 2022 17:38
10
3900

Kacper Michalski odchodzi z Górnika Zabrze. Nowym pracodawcą 22-letniego obrońcy będzie Ruch Chorzów z którym Michalski związał się dwuletnim kontraktem.

W Górniku debiutował w lipcu 2018 roku, meczem przeciwko Koronie Kielce. Łącznie rozegrał w „Trójkolorowych” barwach siedemnastokrotnie. W poprzednim sezonie grał na zasadzie wypożyczenia w zespole Wigier Suwałki. 

 

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

To kto nam poza Janickim i Janżą został w obronie?

Cała polityka transferowa Górnika zamiast na swoich to potem ściągać będą szrot w stylu Mvondo

Mvondo akurat bardzo dobry grajek… Oby wrócił…

Dobry kawał a polaków nie ma na rynku

Nie znasz się na piłcę to nie komentuj. Mvondo kozak ruch.

Takie czasy…..Swojego czasu zapowiadał się na lepszego grajka

Oddają Kacpra do…śmierdzieli..A co Mvondo sie ktoś czepia?B.dobry gracz,szybki,walczac itd.Gdzie są obiecane transfery?Gdzie środkowi obrońcy,napastnik i bramkarz?Jak takim sposobem mamy budować wielkiego Górnika,to na wstępie mowie takiemu prazesowi:NIE.Z takimi wzmocnieniami,to szybko spadniemy w dół….Wszystkie zespoły dokonują wzmocnień,a u nas cisza.nic!!Co Wy panowie na to??

Bo decyduje nie prezes a pani prezydentowa

Szkoda Michalskiego

Tak naprawdę nie dostał większej szansy a z tego co widać to na wypożyczeniach był najlepszy z wszystkich grajków statystyki z GKSy czy Wigier rewelacyjne no a jak był u nas to na treningach osiągał najlepsze predkości nawet lepsze niż Angulo.Wydaje mi się że na chwilę obecną może być lepszy niż Olkowski który miał problemy ażeby się dostać na ławkę rezerwowych w Turcji.