Jutro spotkanie z zarządem Socios Górnik w Gliwicach z możliwością wstąpienia do Stowarzyszenia

kesera  -  23 stycznia 2015 16:48
0
1040

dolacz_do_socios

Jutro tj. 24.01.2015 r. w Gliwicach (Sośnica) przy ul. Dzionkarzy 54, w pubie Biało Czarny „stara Tequila”, odbędzie się spotkanie z Zarządem oraz osobami zaangażowanymi w działalność stowarzyszenia Socios Górnik.

Spotkanie odbędzie się w godzinach 11.00 – 18.00 (do godz. 15.00 zapisy będą prowadzili członkowie Zarządu, po godz. 15tej na miejscu będą członkowie Komisji rewizyjnej i marketingu). Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy pragną z nami porozmawiać osobiście o kwestiach związanych z działalnością Socios Górnik.
Będzie nam miło przedyskutować z Wami interesujące Was kwestie, omówić ewentualne wątpliwości, oraz spróbować zachęcić do wstąpienia w nasze szeregi.

W godzinach spotkania będzie także możliwość uzupełnienia oraz złożenia osobiście deklaracji członkowskiej Socios Górnik. Jeśli ktoś na swojej karcie członkowskiej chciałby mieć swoje zdjęcie, to prosimy o jego zabranie. Natomiast osoby które nie mają zdjęć lub nie chcą takowego mieć, również mogą przystąpić do Socios, zdjęcie nie jest obowiązkowe.

Źródło: sociosgornik.org
Foto: sociosgornik.org

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments