Solenizant sprawił sobie prezent. Dwie bramki Daniego Suareza

Torcidos  -  7 lipca 2018 14:50
0
2608

W dniu oficjalnej prezentacji i sparingu z Opavą przypadły urodziny Daniego Suareza. Hiszpański obrońca sprawił sobie i Górnikowi nie najgorszy prezent, zdobywając w spotkaniu dwie bramki: – Fajnie wyszło. Strzeliłem dwie bramki w swoje urodziny i wygraliśmy pierwszy sparing tego lata.

W Górniku nie ma już Mateusza Wieteski i nie wiadomo, co dalej z Pawłem Bochniewiczem, któremu wraz z końcem czerwca wygasło wypożyczenie do Górnika. Na środku obrony zrobił się wakat. W czwartkowym sparingu obok Daniego zagrał Przemysław Wiśniewski: – Spisał się bardzo dobrze. Mamy utalentowaną młodzież, co bardzo nas cieszy. Dobrze nam się współpracuje – komentował występ swojego młodszego kolegi Suarez. 

Początek sezonu zbliża się wielkimi krokami. Jeszcze przed inauguracją Lotto Ekstraklasy Górnik rozpocznie zmagania w eliminacjach do Ligi Europy. Mecz z Zarią już za niespełna tydzień, ale jak przekonuje Dani, Górnik jest już gotów na poważne granie: – Czujemy się bardzo dobrze. Fizycznie wygląda to coraz lepiej i na czwartek będziemy gotowi w stu procentach – kończy Hiszpan.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments