Józef Wojciechowski nowym właścicielem Górnika Zabrze!

Torcidos  -  1 kwietnia 2014 17:07
0
1988

Józef Wojcechowski

Józef Wojciechowski został nowym właścicielem Górnika Zabrze. Oficjalne pismo klubu powinno pojawić się w przeciągu kilku godzin. Były inwestor Polonii Warszawa sam przyznaje, że od dawna myślał o powrocie do polskiej piłki.

Dlaczego zdecydował się na zabrzański klub? – Górnik ma wspaniałą historię. Jesienią zostanie otwarty nowy stadion, który przyciągnie na trybuny tłumy kibiców. Mam nadzieję, że wrócimy do wspaniałych czasów Górnika, gdy dominował on na piłkarskiej mapie Polski – komentuje Wojciechowski dla Roosevelta81.pl

Pierwszym zadaniem nowego właściciela będzie spłata długów, które z roku na rok były coraz większe w Zabrzu. – Teraz najważniejsze jest dla nas unormowanie sytuacji finansowej klubu. Nie będzie łatwo, ale damy radę! Wojciechowski liczy również, że uda się przedłużyć wygasający kontrakt z Prejuce Nakoulmą – Nie wyobrażam sobie, żeby Prejuce opuścił ten klub. Rozmawiałem z nim telefonicznie i rozważy atrakcyjną propozycję, jaką mu złożyłem. Myślę, że dojdziemy do porozumienia. Nie podpisał jeszcze kontraktu z żadnym klubem, więc kwestia jego pozostania jest sprawą otwartą.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: eurosport.onet.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments