Jose Kante: Nie mieliśmy wystarczająco dużo szczęścia

Spark  -  4 kwietnia 2016 18:49
0
1154

Kante_Gornik_Pogon_1516

Uważam, że naprawdę widać postęp w grze naszej drużyny. W końcu zaczniemy zdobywać trzy punkty. Musimy to zrobić – mówi Jose Kante, napastnik Górnika.

W grze Górnika widać postępy, ale wciąż nie ma kompletu punktów. – Dużo pracowaliśmy przed meczem z Pogonią. Bardzo chcieliśmy wygrać. Tak jak w poprzednim spotkaniu, nie mieliśmy wystarczająco dużo szczęścia. Jestem z tego powodu zły. Wykonujemy jednak dobrą pracę, którą musimy kontynuować. Przecież postęp w naszej grze jest widoczny – stwierdził Kante.

Największym problemem u hiszpańskiego napastnika jest wykorzystywanie sytuacji, których w każdym meczu ma sporo. – Miałem okazje do zdobycia gola, ale czegoś ciągle mi brakuje. Może trochę szczęścia? Co mogę powiedzieć? Uważam, że naprawdę widać postęp w grze naszej drużyny. W końcu zaczniemy zdobywać trzy punkty. Musimy to zrobić. Szkoda tego spotkania, bo prowadziliśmy do przerwy. Na drugą połowę rywale wyszli bardzo walecznie nastawieni i mieli jedną szansę, którą wykorzystali.  Trochę mamy pecha, ale musimy wygrywać takie mecze, w których mamy swoje okazje. Niestety to nam się nie udaje i zanotowaliśmy kolejny remis – powiedział na koniec napastnik Górnika.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments