Jesus Jimenez odchodzi z Górnika Zabrze

W.  -  7 lutego 2022 15:46
9
4038

Jesus Jimenez wiosną nie będzie występował w barwach Górnika Zabrze. Transfer 28-letniego zawodnika, o którym głośno było ostatnio w mediach, stał się faktem. Jimenez po ponad trzech latach gry żegna się z zabrzańskim klubem, przechodząc do występującego w Major League Soccer, Toronto FC.

Przypominamy, że Jesus związał się z naszym klubem 1 lipca 2018 roku, stając się z czasem czołowym graczem Trójkolorowych, a obecnie jednym z najmocniejszych punktów zespołu i najlepszym strzelcem w kadrze Jana Urbana. Przez ponad trzy lata Jessi rozegrał w barwach Górnika 134 mecze, zdobywając w nich 43 gole i notując 25 asyst. Kontrakt hiszpańskiego napastnika z Górnikiem obowiązywał do końca czerwca bieżącego roku, jednak wcześniej z możliwości odkupienia bramkostrzelnego zawodnika skorzystał kanadyjski klub, aktywując odpowiednią klauzulę.

W tym miejscu bardzo dziękujemy Jesusowi za godne reprezentowanie Górnika, zaangażowanie, walkę oraz wszystkie piękne chwile i emocje, które wspólnie przeżywaliśmy. Życzymy dalszych sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Gracias Jessi!
________________________________
Zimowe okienko transferowe na ten moment nie jest dla naszej drużyny spektakularne, zwłaszcza że z zespołem pożegnał się jego kluczowy zawodnik. Pod koniec tygodnia powinny jednak napłynąć do nas dobre wieści 🙂

Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Czy dobre wieści to,że Krawczyk odchodzi z Górnika?Jak tak to miód na moje serce wreszcie będziemy grać w jedenastu. Jesus dzięki i powodzenia w Toronto!!!

Powinni dać szansę trmu Ciućce na pokazanie swoich umiejętności na pewno nie będzie gorszy od Krawczykz Mvondo czy Tosevskiego

No od Mvondo gorszy nie będzie bo w żaden sposób ze sobą nie rywalizują o miejsce na boisku

Po jednym szpilu pojedziesz z nim jak z innymi

Dzięki Jessi za te wszystkie gole i asysty! Powodzenia w nowym klubie!

Fajny gość był z Ciebie Jesus ,ale było widać, że gra w Górniku już Cię męczy – powodzenia .
Niestety takich ,których gra u nas już męczy jest jeszcze 2-3 i nie są to najsłabsi .
Kto w zamian?

Dzięki!

Te dobre wieści to Castadena? 😉

Koniec tygodnia kaj te wzmocnienia?!?