Jesteśmy z Wami już 5 lat! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Kibic  -  21 lutego 2018 18:18
0
3322

Miło nam zakomunikować, że dzisiaj mija dokładnie 5 lat działalności naszego serwisu! 

Naszym zadaniem jest informować, promować i pilnować tego, aby wszystko, co związane z klubem i jego kibicami poruszało się po właściwych torach. Praca przy takim serwisie jest niezwykle trudna i czasochłonna. Przy portalu działają wierni sympatycy zabrzańskiego klubu, w przedziale wiekowym od kilkunastu do kilkudziesięciu lat. Niech każdy kibic Górnika zrozumie, że robimy to dobrowolnie i często zamiast iść z kumplami na przysłowiowego browara, swój wolny czas poświęcamy temu, abyście mogli przeczytać coś ciekawego, czego nie ma nigdzie indziej. Dziękujemy naszym żonom, dziewczynom, kochankom i znajomym, że muszą znosić to, iż zamiast spędzać z nimi więcej czasu, poświęcamy się dla naszego ukochanego klubu i dla Was – czytelników!

Oczywiście nie ustrzegliśmy się w naszej pracy mniejszych i większych błędów, za które bardzo przepraszamy. Pomyłek jednak nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi! Dziękujemy za każdą opinię, bo doskonale zdajemy sobie sprawę, że i my popełniamy błędy. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami, bo bez Was ten serwis by nie istniał.

Przez 5 lat na stronie pojawiło się ponad 8500 artykułów, a wszystkie dotyczące tylko jednego klubu – naszego ukochanego Górnika Zabrze. Od początku naszym celem była poprawa medialności w całym środowisku, aby najważniejsze informacje o klubie docierały do jak największej liczby odbiorców. Kiedy jest dobrze to chwalimy, gdy jest źle to czasami nawet zganimy – starając się w sposób konstruktywny pokazać skalę problemu. Co ważne, w dziale „Okiem Żabola” każdy kibic może wyrazić swoje własne przemyślenia na tematy związane z Górnikiem. Po prostu od kibiców dla kibiców.

Słowa uznania należą się także każdej osobie, która poświęciła swój wolny czas w rozwijaniu strony.

Ze sportowymi i kibicowskimi pozdrowieniami
Redakcja Roosevelta81.pl
Z pasją dla Górnika!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments