Jesteśmy pełni optymizmu i sobie poradzimy

Luq  -  20 czerwca 2018 14:11
0
4971

Piłkarze Górnika przebywają na zgrupowaniu w Wodzisławiu Śląskim. Tomasz Loska trenuje z drużyną, a co ma do powiedzenia nasz bramkarz po prawie tygodniu przygotowań?

Przyszły sezon będzie tak udany jak poprzedni?

– Zobaczymy, na razie przygotowujemy się do nowego sezonu, wszystko dobrze wygląda i idzie po naszej myśli. Czekamy na rozwój wydarzeń, pierwszy mecz gramy w eliminacjach LE, później w Ekstraklasie, więc wszystko przed nami.

Odeszło trzech podstawowych zawodników

– Zgadza się, odeszli zawodnicy, którzy stanowili o sile zespołu, każdy z nich wniósł dużo jakości do drużyny, ale jesteśmy pełni optymizmu, jestem przekonany że trener Brosz zastąpi ich bez jakiejś wielkiej straty dla zespołu, jest sporo młodych chłopaków, na pewno będą też jakieś wzmocnienia, jestem pełen optymizmu i sobie poradzimy.

W waszych wypowiedziach często powtarzacie, że wierzycie w trenera

– Tak dokładnie jest, wierzymy w trenera i każdy z kibiców chyba też, bo udowodnił pracując w Górniku, że można coś w kraju znaczyć, mam nadzieję, że będzie tak dalej.

Pojawiają się spekulacje o twoim odejściu z klubu

– Wszyscy wokół wiedzą na ten temat tyle ile ja. Słyszałem o jakimś zainteresowaniu, o różnych zapytaniach. Ja chce w Górniku jeszcze pograć, jest mi tu dobrze i nigdzie na siłę nie będę odchodził. Zobaczymy, co się wydarzy, nie chcę mówić, że tak, nie chcę mówić, że nie, ale na pewno chcę grać w Górniku.

Gościłeś w Splicie

– Tak, podczas pobytu na wakacjach wstąpiłem na stadion, murawa jest dobrze przygotowana, więc za tydzień w piątek możemy grać. Sporo naszych kibiców wybiera się do Splitu na mecz, bardzo fajne wydarzenie, na które też czekam, bo będę mógł w nim zagrać.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

 

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments