„Jest nowy trener”! Jerzy Brzęczek?

Spark  -  4 listopada 2013 18:02
0
1354

brzeczek_olawa
Nowym trenerem Górnika Zabrze na 99 procent zostanie Jerzy Brzęczek. Były reprezentant Polski potwierdza, że prowadzi z tym klubem rozmowy – informuje „Przegląd Sportowy”.

Nowym trenerem Górnika Zabrze na 99 procent zostanie Jerzy Brzęczek. – Rozmawiamy. Nadal jestem trenerem Rakowa Częstochowa, a przejście do Górnika wymaga jeszcze doprecyzowania kilku spraw. Jesteśmy bliżej niż dalej – mówi Brzęczek, który dziś rozpoczyna naukę w Szkole Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej.

Oficjalna strona klubu informuje jednak, że Bogdan Zając na 99 procent poprowadzi Górnika w piątkowym meczu z Wisłą Kraków. I według naszych informacji tak właśnie się stanie. Zając usiądzie na ławce rezerwowych, gdyż właśnie o to prosiła rada drużyny. Nie zmienia to jednak faktu, że… – Jest nowy trener – mówi „PS” Lewandowski. – Nazwiska nie zdradzę, finalizujemy temat. Stan przejściowy nam nie służy – dodał wiceprezydent.

Stan przejściowy może jednak, z przyczyn niezależnych od klubu, potrwać jeszcze kilka dni, dlatego mówi się o 99 procentach dla Zająca. Wszystko, dlatego że, jak wynika z naszych informacji, Górnik dogadał się z numerem 2 na liście życzeń Jerzym Brzęczkiem. Tymczasem numer 1, czyli Waldemar Fornalik poprosił w miniony weekend o kilka dodatkowych dni do namysłu. I właśnie brak odpowiedzi ze strony Fornalika blokuje zarząd.

Źródło: Przegląd Sportowy
Foto:

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments