Jest mecz, jest święto, a frekwencyjny lider może być… i musi, tylko jeden!

Kibic  -  11 sierpnia 2022 21:04
0
1853

Za nami cztery ligowe rozdania, w których większość zespołów (układ terminarza) rozegrała dwa domowe mecze. Podobnie rzecz się ma jeśli chodzi o nasz zespół. Piłkarze Górnika, przed własną publicznością zaprezentowali się z Cracovią oraz Rakowem Częstochowa. Dzięki bardzo dobrej frekwencji, „Trójkolorowi” fani są liderem w tym pod tym względem i tak może – a nawet musi – zostać również po tej kolejce.

Tuż za nami jest Legia, która w tej kolejce gra na wyjeździe. W czołówce jest Korona, ale pomimo całkiem niezłej publiki, kielczanie nie są w stanie wykręcić takiej widowni, by nam zagrozić. Podobnie Widzew, mający nawet lepsze liczby (tylko jedno spotkani u siebie), aniżeli „Scyzoryki”. Stadiony tych zespołów mają po prostu mniejszą pojemność. Jedynie fani „Kolejorza” mogliby w ten weekend nas przebić, jednak po ostatnich wynikach piłkarzy Lecha, raczej trudno spodziewać się tłumów przy Bułgarskiej.

Dotychczas na obiekcie im. Ernesta Pohla pojawiło się łącznie 33653, co daje średnią 16826 (więcej w naszym Raporcie frekwencyjnym). W sobotę jest szansa na pobicie liczb z poprzednich spotkań (1. kolejka: Górnik Zabrze – Cracovia 16 748; 4. kolejka: Górnik Zabrze – Raków Częstochowa 16 905).

Nie pozostaje zatem nic innego, jak tylko zaplanować spędzenie sobotniego popołudnie przy Roosevelta 81 i wesprzeć zespół gorącym dopingiem, przecież wiadomo, że… JEST MECZ JEST ŚWIĘTO! 

Szczegółowe informacje o zakupie wejściówek na spotkanie Górnika Zabrze ze Stalą Mielec znajdziecie  Wystartowała sprzedaż biletów na mecz ze Stalą Mielec

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments